Neler Yeni

İntel krizi i7 14700hx' i de etkiler mi

TheKMS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Sarıgül
Merhaba ben hp victus 16 i7 14700hx işlemcili laptop aldım, bu intel krizinden etkilenir mi? Etkilenirse garanti kapsamına girip değiştirtebilir miyim? Bilgisayar 4 haftalık, korkuyorum.

~helloworld

80+ Bronze
Etkilenme olasılığı yüksek işlemcilerden biri. Garanti kapsamına asla gireceğini sanmam gider ceza öder uluslararası mahkemelere oralara buralara ama dünya 9 milyar insan varsa 1 milyarı laptop sahibiyse yarısı intel olsa 500 milyonun da 100 milyonu i5-i7-i9 13-14. nesil olsa 100 milyon laptopu garanti kapsamına sokacaklarını asla sanmıyorum. Bırak 100 milyonu 20 milyon falan olsa bile böyle bir şey bence mümkün olmayacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

laptoplar o kadar sıkıntı değil. almışsınız kafaya takmayın
nereden çıkarttınız hocam bunu neye dayanarak söylediniz? Yanlış bilgilendirme yapmayın laptoplar da etkileniyor bu sorunlardan. Arkadaştaki hem i7 hem de 14. nesil

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
demir
nereden çıkarttınız hocam bunu neye dayanarak söylediniz? Yanlış bilgilendirme yapmayın laptoplar da etkileniyor
laptoplarda hiç yok, etkilenmiyor mu dedim? masaüstü cpularda çok fazla geri dönüş oldu ama laptoplarda daha az oldu.

Top Bottom