Neler Yeni

Intel stok fanını güncelledi!

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Evet dostlar Intel 10 yıldır aynı stok fanı gönderiyordu. Sonunda Intel stok fanını yeniledi.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Comet Lake serisi işlemcileri satın alan kullanıcılar, stok soğutucu tasarımının değiştiğini fark etti. Geleneksel soğutucu ile arasında büyük görsel fark bulunan yeni soğutucular, artık gümüş-siyah renk yerine sadece siyah renkli bir gövde ile geliyor. Hatta bu noktada tasarıma bütünlük sağlanması için markanın logosu artık etiket değil, doğrudan baskı şeklinde yer alıyor. Kablosu AMD'nin stok fanlarındaki gibi siyah kılıf ile toplanmış.

intel-stok-fan-4-1.jpg

Yeni fanlarda tasarım olarak güncelleme var. Intel marka logosunu etiket olarak değilde baskı olarak sunuyor. Kullanıcıların çok şikayetçi olduğu ve çabuk kırılan vidalarda bir değişiklik olmamış. Soğutma tarafında kayda değer bir fark yok. Bu stok fan içerisinde stok fan bulunmayan K serisi hariç bütün 10. nesiller ile birlikte gelecek.

intel-stok-fan-3.jpg

Sizler ne düşünüyorsunuz? Bence tasarım olarak güzel olmuş fakat soğutma tarafında performans artışı olmalıydı ve ayrıca şu vidaların değişmesi gerekti.

Kendi yorumumu da katarak özet bir konu hazırladım. Daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz;
Yazar: Batuhan KARALAR
Kaynak: https://donanimarsivi.com/intel-uzun-sure-sonra-islemci-sogutucusunu-yeniledi/

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Görüntü olarak hoşuma gitti ama hala ipincecik bloğu var ve fanda aynı :(.

GaMaSTAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Yiğit Yılmaz
bence hala yeterli değil

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Evet dostlar Intel 10 yıldır aynı stok fanı gönderiyordu. Sonunda Intel stok fanını yeniledi.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Comet Lake serisi işlemcileri satın alan kullanıcılar, stok soğutucu tasarımının değiştiğini fark etti. Geleneksel soğutucu ile arasında büyük görsel fark bulunan yeni soğutucular, artık gümüş-siyah renk yerine sadece siyah renkli bir gövde ile geliyor. Hatta bu noktada tasarıma bütünlük sağlanması için markanın logosu artık etiket değil, doğrudan baskı şeklinde yer alıyor. Kablosu AMD'nin stok fanlarındaki gibi siyah kılıf ile toplanmış.

Alıntıyı görüntüle

Yeni fanlarda tasarım olarak güncelleme var. Intel marka logosunu etiket olarak değilde baskı olarak sunuyor. Kullanıcıların çok şikayetçi olduğu ve çabuk kırılan vidalarda bir değişiklik olmamış. Soğutma tarafında kayda değer bir fark yok. Bu stok fan içerisinde stok fan bulunmayan K serisi hariç bütün 10. nesiller ile birlikte gelecek.

Alıntıyı görüntüle

Sizler ne düşünüyorsunuz? Bence tasarım olarak güzel olmuş fakat soğutma tarafında performans artışı olmalıydı ve ayrıca şu vidaların değişmesi gerekti.

Kendi yorumumu da katarak özet bir konu hazırladım. Daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz;
Kaynak: https://donanimarsivi.com/Intel-uzun-sure-sonra-islemci-sogutucusunu-yeniledi/
Aynı fanı siyaha boyamışlar ***** mıyız biz ya :d

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
En azından tasarım değişmiş ama ben en büyük kavgayı 11.nesil vs 5.nesil de göreceğimizi düşünüyorum, yani asıl bomba seneye gelecek.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Kaynak: https://donanimarsivi.com/Intel-uzun-sure-sonra-islemci-sogutucusunu-yeniledi/
Geç yapılmış bir atak demek doğrumu bilemedim.Hala pek performans değişeceğini düşünmüyorum.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tasarım değişmiş sadece. Napalım onu.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,659
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı birde biraz ekg biliom
yüksek perofmransta sıkıntı filan çıkarmıyorsa no problem ama o ayakları kanser ediyor...( sürekli kırılıyor yani ayakları. :D)

Top Bottom