Neler Yeni

Interchange Intro ve Level 1,2,3 (5th Edition) DVD kitapları (İngilizce)

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Hem sesli hem videolu (görsel) etkileşimli çok muazzam bir kitaptır. Bilgisayara kurulabilir ve internet gerekmez.

kipo-png.175051

kk-png.175052

kkk-png.175053

Bu kitap serisinin 4'ü de vardır. Yani yukarıdakine ek olarak Level 1, Level 2 ve Level 3 kitapları da aynı şekilde bilgisayardan yüklenip çalışılabilir. Hepsi de 5th versiyon, pdf olanlarla karıştırmayınız. Tek program ile kitabı bilgisayardan çalışabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: gmms

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar kitabı gönderebilme şansın var mı acaba?

[email protected]
E postanıza geri dönüş yaptım. Kusura bakmayın geç gördüm. Buraya iyi ki e posta hesabınızı yazmışsınız, öyle girdim foruma... İsteyenler e posta bırakabilirlerse çok iyi olur.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
-silinmiştir-

Bu eposta hesabından istekte bulunabilirsiniz.

Kitabın bilgisyardaki programının menüsü bu şekilde:

ff.png

Son düzenleme:

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Arkadaşlar foruma çok nadir giriyorum, o yüzden aşağıya yazdığım e posta hesabından istekte bulunursanız da geri dönüş yapıyorum. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dua ediyorum. :)

-silinmiştir-

Son düzenleme:

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Yoğun katılım ve istek var. Gecikmelerden dolayı özür dilerim :)
Herkese derslerinde başarılar.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
Arkadaşlar isteyen herkese gönderdim ama eğer ben yetişemezsem ki bir kaç hafta çok meşgul olacağım, daha önce gönderdiklerimden e posta ile isteyin rica ederek. 100'e yaklaşık indirme var. Bu demek oluyor ki 100 kişiye yakın kitap verilmiş. Ben bir kaç hafta yokum, artık paylaşmak esastır diyerek birbirinizle de paylaşmalısınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhabalar, y[email protected] mailine gönderebilir misiniz?
Gönderilmiştir.

tekino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Tekin Ayber
DİJİTAL KİTAPLAR WATSAP GRUBU KURULACAKTIR...!

Aradığınız veya elinde olup da diğer öğrencilerle paylaşmak istediğiniz dijital kitaplarınız için bir watsap grubu kurmayı planlıyoruz. İlgilenen arkadaşlar, öğrenci kardeşlerimiz bana e-posta yoluyla ulaşabilirler. Bu dijital kitaplar watsap grubu için bu konuda istekte bulunmayınız :p Telefon numaranızı sakın ha burda, forumdaki konularımızda paylaşmayınız..!
Sadece verdiğim e-posta adresinden istekte bulununuz.

-silinmiştir-

Bu posta adresinden ulaşırsanız planlanan watsap grubumuza nasıl katılabileceğiniz hakkında yardımcı olunacaktır. Hiç bir şekilde sizden ücret ve benzeri cart curt şart mart talep edilmeyecektir. Sadece ve tek şart gruba belli bir sayı üzerinde katılımcı olduğunda yeni dijital kitaplar paylaşılacaktır. Ayrıca sizlerin elinizdeki kitapları geniş kitlelerle paylaşmanız için de olanaklar oluşturmuş olacağız. Grupta kesinlikle başka gruplara yönlendirme yapılamaz ve ücret talep edilemez. Bunu da dikkate alalım lütfen.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,904
Üyeler
153,314
Son üye
dürümbüs77
Top Bottom