Neler Yeni

internet altyapisi icin yardim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
doruk
yeni bir yerlesim bolgesine tasindim dolayisiyla internet altyapisi da yeni comnet kullanmayi dusunuyorum ama aklimi karistiran bir sey var diğer saglayicilar altyapim icin maksimum 100 megabit sagladigini soyluyor fakat comnet internet sitesinde altyapiniz 1000 megabit destekliyor yaziyor simdi comnete abone olsam 1000 megabit verebilir mi? diger hicbir saglayicinin bu hizi vermemesi aklimi karistirdi
IMG_0803.jpeg
IMG_0801.jpeg
IMG_0802.jpeg

Arabasevdalısı

80+ Bronze
yeni bir yerlesim bolgesine tasindim dolayisiyla internet altyapisi da yeni comnet kullanmayi dusunuyorum ama aklimi karistiran bir sey var diğer saglayicilar altyapim icin maksimum 100 megabit sagladigini soyluyor fakat comnet internet sitesinde altyapiniz 1000 megabit destekliyor yaziyor simdi comnete abone olsam 1000 megabit verebilir mi? diger hicbir saglayicinin bu hizi vermemesi aklimi karistirdi Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Satın aldığı kısmın ağ genişliği ile alakalı yettiği için hayde hayda veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yeni bir yerlesim bolgesine tasindim dolayisiyla internet altyapisi da yeni comnet kullanmayi dusunuyorum ama aklimi karistiran bir sey var diğer saglayicilar altyapim icin maksimum 100 megabit sagladigini soyluyor fakat comnet internet sitesinde altyapiniz 1000 megabit destekliyor yaziyor simdi comnete abone olsam 1000 megabit verebilir mi? diger hicbir saglayicinin bu hizi vermemesi aklimi karistirdi Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Diyelimki senin telekom bölgenden ttnet ile anlaşıp onun altyapısından bir parçayı kullanma hakkı aldı tt net mevcut aboneleri yüzünden bu riski alamazken daha küçük sağlayacılar paraya bakar

Respiky

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,560
İsim
Mertcan Uysal
Vodafone 500Mbps kullanıyorum keşke 100Mbps GibirNet alsaydım..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,870
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom