Neler Yeni

İnternet bağlantı sorunu

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Evimdeki internet 1000 mgbt fakat kasaya lan kablosu ile bağladığımda 100 görüyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
1000 mbps internet mi?!

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
1000 mbps internet demek, saniyede 100 mb dosya indirmek.. İmzamın ilk cümlesini oku dostum..

madSlowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım.
Anakarttaki wifi sinyalcisi 100 mbps alıyor olabilir en fazla steam bile 500 Download veriyor maks diye biliyorum .

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
Anakarttaki wifi sinyalcisi 100 mbps alıyor olabilir en fazla steam bile 500 Download veriyor maks diye biliyorum .
Kabloyla bağlıyorum diyor adam steam de öyle bi sınır yok.Kablonuzu değiştirmeyi deneyin.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloyla bağlıyorum diyor adam steam de öyle bi sınır yok.Kablonuzu değiştirmeyi deneyin.
Konuyu araştırdım 1000mgbt destekleyen kablolar varmış fiyatları çok uçuk değil 1M 20 TL civarı

euwest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Eren Kartal
CAT6 Kablo almalısın bu kablolar 1gbit hatta yakın mesafede 10gbite kadar destek sağlar.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,057
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
CAT6 Kablo almalısın bu kablolar 1gbit hatta yakın mesafede 10gbite kadar destek sağlar.
Modem ile pc arası mesafe 1 metreden az CAT5 kablo buldum bu gün almaya gideceğim o da sanırım 1 gbite destekliyor değil mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
983,910
Üyeler
155,649
Son üye
mikar