Neler Yeni

Yardım İnternet hakkında yardım eder misiniz ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Malûm türknet zam yaptı zamanında 60 80 tl ye 65 70 mbps hız almak iyidi de şimdi 170 e bu hızı almak kötü bence.
Nasıl iptal ederim ve ne kadar sürer iptal etmem herhangi bi ücret ödenmiyor diye biliyorum doğru mudur ?
Bide Superonline fiber altyapı var aşağıda kutusu var ama daireye gelmiyor onu Superonline çekiyor mu kabloyu bilginiz var mı? 4 5 katlı bina.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide Superonline başvuru yapıp türkneti öyle mi iptal edeyim yoksa ilk iptal edip sonra Superonline mı arayım?

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Malûm türknet zam yaptı zamanında 60 80 TL ye 65 70 mbps hız almak iyidi de şimdi 170 e bu hızı almak kötü bence.
Nasıl iptal ederim ve ne kadar sürer iptal etmem herhangi bi ücret ödenmiyor diye biliyorum doğru mudur ?
Bide Superonline fiber altyapı var aşağıda kutusu var ama daireye gelmiyor onu Superonline çekiyor mu kabloyu bilginiz var mı? 4 5 katlı bina.

Bide Superonline başvuru yapıp türkneti öyle mi iptal edeyim yoksa ilk iptal edip sonra Superonline mı arayım?
Millenicom 100mbps interneti 124tlye sağlıyor bence millenicom'a geçilir.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom 100mbps interneti 124tlye sağlıyor bence millenicom'a geçilir.
Ama vdsl bi tık bezdirdi beni zaten max 65 70 falan alıcam herhalde Superonline ile 200 tl verip 500 mbps alıcam.

Ama vdsl bi tık bezdirdi beni zaten max 65 70 falan alıcam herhalde Superonline ile 200 TL verip 500 mbps alıcam.
Çünkü türknet verebileceği max interneti veriyor o da 75 falan yani ben daha fazla istiyorum Superonline ile

Sakurajima Mai

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
624
İsim
Abdulkadir Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Ama vdsl bi tık bezdirdi beni zaten max 65 70 falan alıcam herhalde Superonline ile 200 TL verip 500 mbps alıcam.

Çünkü türknet verebileceği max interneti veriyor o da 75 falan yani ben daha fazla istiyorum Superonline ile
Turknet zaten turktelekomun altyapısını kullanmıyor mu? Alacağınız değer yine aynı olacaktır. Bir yerlerde okumuştum desteklenen internetten daha düşük dowland ve upload aliniyormuş onu da müşteri hizmetlerini arayarak çözüyorumuşsun (turknet'te)

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Turknet zaten turktelekomun altyapısını kullanmıyor mu? Alacağınız değer yine aynı olacaktır. Bir yerlerde okumuştum desteklenen internetten daha düşük dowland ve upload aliniyormuş onu da müşteri hizmetlerini arayarak çözüyorumuşsun (turknet'te)
Tamam işte tt alt yapısı kullanıp 60 larda internet veriyor türknet bana sen de millenicom önerdin o da o civarda vercek ben de Superonline geçmek istiyorum ama aklımda birkaç soru var iste konuda bahsettim.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Malûm türknet zam yaptı zamanında 60 80 TL ye 65 70 mbps hız almak iyidi de şimdi 170 e bu hızı almak kötü bence.

Bence ilk Superonlineye başvur bağlasınlar. Sonra Türkneti iptal edersin böylece internetsiz kalmamış olursun.

Aşağıda kutu varsa abone olmak istiyorum de bir pakete geç altyapıyı evine getirip kurulumu yaparlar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,972
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Netspeed e geç çok güzel firma direk geçiş yap portun gitmesin 75mbps lik tarifeye geçebilirsin yada altyapın neyse artık o paketi alırsan paketlere göre fiyatlandırma var

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Netspeed e geç çok güzel firma direk geçiş yap portun gitmesin 75mbps lik tarifeye geçebilirsin yada altyapın neyse artık o paketi alırsan paketlere göre fiyatlandırma var
Hocam az geliyor internet Superonline iyi benim için

Bence ilk Superonlineye başvur bağlasınlar. Sonra Türkneti iptal edersin böylece internetsiz kalmamış olursun.

Aşağıda kutu varsa abone olmak istiyorum de bir pakete geç altyapıyı evine getirip kurulumu yaparlar.
Tamamdır hocam yarın uygulamadan başvuru yapıcam. Bu en son dediğim nasıl olur dairede fiber yok bina girişinde var bina da 5 6 katlı falan yani bi tane arkadaşıma aşağı kadar kablo çektiler ama 4 katlıydı onların binası

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam az geliyor internet Superonline iyi benim için

Tamamdır hocam yarın uygulamadan başvuru yapıcam. Bu en son dediğim nasıl olur dairede fiber yok bina girişinde var bina da 5 6 katlı falan yani bi tane arkadaşıma aşağı kadar kablo çektiler ama 4 katlıydı onların binası
Binada varsa daireye çekilir o sorun değil dediğim gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
962,178
Üyeler
151,863
Son üye
c9bf