Neler Yeni

İnternet önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Orhan
Altyapım türk telekom İnternet sağlayıcı vodafone hiç memnun değilim hızım 30 mb falan ama oyunlarda ping değerlerim çok kötü serverla alakası olandada aynı olmayandada .Modem yeni modem ama bilmiyorum belki problem modemde diyerek arıza kaydı bıraktım ben genede internet sağlayıcı önerisi almak istiyorum . Şu internet çok iyi işlerini biliyorlar avrupa serverlerına daha hızlı internetleri var dediğiniz bir firma varsa öneride bulunabilirmisiniz ? Her yoruma açığım . Altyapım vdsl fiber değil . Kablolu bağlanıyorum ve evde bağlanan yok . Oyunlarda pingim 80 100 . Özellikle fortnite .

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Erhan Hodala
Fiber yoksa tek çözüm süper box gibi duruyor ben kullandım memnun kalırsın ben twich için almıştım ekleme yapıyım pahalı gelebilir yalnız

Kémâll

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kemal Polat
Ben kablonet kullanıyorum bana verdikleri hizmetten gayet memnun olduğum için bi artı düşünce olabilir tabi seninalt yapında bulunuyorsa kablo net ben düşünmeden alırdım :/

iyi Forumlar :D

samoel25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mümin Ülger
Altyapım türk telekom İnternet sağlayıcı vodafone hiç memnun değilim hızım 30 mb falan ama oyunlarda ping değerlerim çok kötü serverla alakası olandada aynı olmayandada .Modem yeni modem ama bilmiyorum belki problem modemde diyerek arıza kaydı bıraktım ben genede internet sağlayıcı önerisi almak istiyorum . Şu internet çok iyi işlerini biliyorlar avrupa serverlerına daha hızlı internetleri var dediğiniz bir firma varsa öneride bulunabilirmisiniz ? Her yoruma açığım . Altyapım vdsl fiber değil . Kablolu bağlanıyorum ve evde bağlanan yok . Oyunlarda pingim 80 100 . Özellikle fortnite .
dostum herkes Türknet demiş ama bende sana şunu söyleyim şu sıralar benim bulunduğum yerde gerçekten kötü durumda ben de vdsl altyapıda 50mbps paketini kullanıyorum akşam saatlerinde 4 mbps hızlara kadar düşmeler oluyor iyice araştır derim ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
Internet hızın iyi ve bence geçecek bir sey aranma çünkü bu sıralar herkes evde ve yoğun kullanım var . Ayrıca ping değerleri kullanıcıdan kaynaklıdır , oyun oynarken arka planda açık olan google chrome bile etki eder. Ben turknet kullaniyorum bu dönemde bende de sorun var hızım da 75 mbit. Ayrıca 80 100 kötü bir değer değil , ama iyi de değil :)

samoel25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mümin Ülger
Avrupa sunucularında en hızlı iss Türknet diyebilirim ama Türk sunucularında çok iyi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Orhan
Herkese yorumu için teşşekür ederim sağolun türkneti taahhüt olmadığı için denicem eğer ondada aynı sıkıntı varsa altyapım sıkıntılı olduğunu anlarım en azından bi kaybımda olmaz tekrar sağolun .

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Furkan Orhan
Fiber yoksa tek çözüm süper box gibi duruyor ben kullandım memnun kalırsın ben twich için almıştım ekleme yapıyım pahalı gelebilir yalnız
Süper box wifi bağlantısı gibi bişeymiş sanırım bu yüzden ping değerleri çok yğksek oluyormuş para mühim değil yeterki pingim olmasın . Avrupa serverlerında aldığın pingi paylaşabilirmisin ?

Top Bottom