Neler Yeni

Internet Sağlayıcı Önerisi

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Şuan Türk Telekom 24Mbps Download/5-6 Upload olarak 80TL civarında kullanıyorum.
Sözleşme bitiminde daha yüksek hızlara geçemk istiyorum. Netspeed'den altyapımı sorguladığımda 100Mbps'ye kadar desteklediğini ve Saha Dolabına uzaklığı 30Metre dedi.Maksimum aylık 120TL' ye kadar olan daha iyi sağlayıcı ve paket önerir misiniz? @alpolojix hocam siz ustasısınız bakarsanız sevinirim

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,856
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Comnet iyi diye duymuştum. Hatta @mertkuskapan fiber internetini kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Millenicom öneriyorum.

Sorun olursa sorabilirsin.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom öneriyorum.

Bakacağım teşekküler öneri için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millenicom öneriyorum.

Şuana kadar belli saatlerde gece falan hız düşmesi ping çıkması oldumu özellikle valorant lol gibi tr sunucu oyunlarda pinginiz nedir? @MrBonapart

Son düzenleme:

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Bakacağım teşekküler öneri için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuana kadar belli saatlerde gece falan hız düşmesi ping çıkması oldumu özellikle valorant lol gibi tr sunucu oyunlarda pinginiz nedir? @MrBonapart
valorant lol şu anlık oynamıyorum. Ama ping değerlerim çok güzel. Geceleri hız düşmesi yaşamıyorum.

XenoVoid

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Furkan Koyuncular
Şuan Türk Telekom 24Mbps Download/5-6 Upload olarak 80TL civarında kullanıyorum.
Sözleşme bitiminde daha yüksek hızlara geçemk istiyorum. Netspeed'den altyapımı sorguladığımda 100Mbps'ye kadar desteklediğini ve Saha Dolabına uzaklığı 30Metre dedi.Maksimum aylık 120TL' ye kadar olan daha iyi sağlayıcı ve paket önerir misiniz? @alpolojix hocam siz ustasısınız bakarsanız sevinirim
Ben baya bir araştırmıştım en az sorun yaşanan netspeed, millenicom extra dan kafasına göre para falan kesiyormuş, türknet in kendi altyapısı yoksa acayip kanserlenirsin ping falan giriyor, kısacası vdsl için en iyisi netspeed

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben baya bir araştırmıştım en az sorun yaşanan netspeed, millenicom extra dan kafasına göre para falan kesiyormuş, türknet in kendi altyapısı yoksa acayip kanserlenirsin ping falan giriyor, kısacası vdsl için en iyisi netspeed
Öneri için teşekkürler

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,371
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Teşekkürler cevap için peki oynadığınız oyunlarda ping ortalaması nedir kablolu ya da kablosuz
Hocam competitive oyun oynamıyorum fakat en son overwatch oynadığımda 70 ping alıyordum. Daha önce 24 mbps ttnet kullanırken min. 90 görüyordum.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Bende dün itibari ile Millenicoma başvurdum. Yarın hat için gelicekler. Bakalım vaat ettikleri hızları vereceklermi göreceğiz.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Bende dün itibari ile Millenicoma başvurdum. Yarın hat için gelicekler. Bakalım vaat ettikleri hızları vereceklermi göreceğiz.
Lütfen sürecinizi veya sorun olursa anlatın veya buraya konu açın şimdiden hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,020
Üyeler
140,281
Son üye
lugyexs
Top Bottom