Neler Yeni

İnternet sağlayıcısı olarak ne önerirsiniz?

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Merhaba arkadaşlar şu an aktif olarak Türk Telekom kullanıyorum ve internetten hiç memnun değilim 1 ay sonra tavüt bitiyor ve farklı bir internet sağlayıcısına geçmek istiyorum ankra keçiören ilçesinde oturuyorum internet sağlayıcısı olarak ne önerirsiniz?

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Screenshot_20210817_102915_com.android.chrome.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Altyapinizin türü nedir?
Açıkçası tam bilmiyorum nerden bakabilirim?

Hocam geçebilirsiniz turknet güzeldir. Ama herhangi bir sorun yaşadığınızda size geri dönüşleri ve ya o sorunu çözmeleri konusunda ne kadar iyiler bilemiyorum.

Alıntıyı görüntüle

Açıkçası tam bilmiyorum nerden bakabilirim?
Hocam altyapiniz VDSL imiş attığınız görselde gözüküyor.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Millenicom öneririm.

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam geçebilirsiniz turknet güzeldir. Ama herhangi bir sorun yaşadığınızda size geri dönüşleri ve ya o sorunu çözmeleri konusunda ne kadar iyiler bilemiyorum.

Hocam altyapiniz VDSL imiş attığınız görselde gözüküyor.
Millenicom öneririm.
Screenshot_20210817_104051_com.android.chrome.jpg
Sizce hangisi?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,958
İsim
HBE
Eğri oturup doğru konuşalım; normalde Millenicom önerirdim fakat bu durumda TürkNet'i öneririm (Aktif Millenicom kullanıcısıyım). Çünkü daha iyi bir fiyat sunuyor (TürkNet'te, Millenicom'da size 50Mbps internet sağlayacaklardır. 100Mbps paketlerini almayın kayıp yaşarsınız. Zaten kafadan %20'lik bir kayıp söz konusu) ancak göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktör var ki; destek. TürkNet'in desteği yok denecek kadar az. Bazen günlerce beklediğiniz oluyor. Millenicom onun tam aksine (Artık onlarda hafiften cozutmuş olsalarda hâlâ hızlılar) daha hızlı ve yerinde tespitler ile sorunlarınızı çözüyor.

Yerinizde olsam TürkNet'i denerim. Zaten taahhüt yok. Aksi bir durumda iptal ettirir, Millenicom'a geçerim.

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Eğri oturup doğru konuşalım; normalde Millenicom önerirdim fakat bu durumda TürkNet'i öneririm (Aktif Millenicom kullanıcısıyım). Çünkü daha iyi bir fiyat sunuyor (TürkNet'te, Millenicom'da size 50Mbps internet sağlayacaklardır. 100Mbps paketlerini almayın kayıp yaşarsınız. Zaten kafadan %20'lik bir kayıp söz konusu) ancak göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir faktör var ki; destek. TürkNet'in desteği yok denecek kadar az. Bazen günlerce beklediğiniz oluyor. Millenicom onun tam aksine (Artık onlarda hafiften cozutmuş olsalarda hâlâ hızlılar) daha hızlı ve yerinde tespitler ile sorunlarınızı çözüyor.

Yerinizde olsam TürkNet'i denerim. Zaten taahhüt yok. Aksi bir durumda iptal ettirir, Millenicom'a geçerim.
Şimdi benim internet 81 mbps destekliyor muş 100 mbps paket alırsam kafadan %20 gidiyor ama bunun dışında fazladan kayıp olurmu?

Paket olarak kaç mpbs paket seçmeliyim sizce?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,958
İsim
HBE
Şimdi benim internet 81 mbps destekliyor muş 100 mbps paket alırsam kafadan %20 gidiyor ama bunun dışında fazladan kayıp olurmu?

Paket olarak kaç mpbs paket seçmeliyim sizce?
50 Seçin. Ha 50 almışsınız ha 80. Çokta bir şey farketmez açıkcası. 50Mbps bir internet günümüz şartlarında gayet yeterli bir hız. 100 Mbps tercih ve lüks meselesi. Ben 100 kullanıyorum orası ayrı ama altyapım destekliyor.

Bu arada 80'lik bir altyapıya 100 alırsanız problem yaşama olasılığınız yüksek. Bilginiz olsun. %100 değil ama yüksek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,382
Üyeler
140,185
Son üye
Lykia035
Top Bottom