Neler Yeni

İnternet sağlayıcısı tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
yazılım, pc toplama,Bully Maguire
Arkadaşlar bayram için yazlığa gitmeyi düşünüyorum ve bayramda vize ve ödevler için çalışmam gerekiyor. Geçen sene Türk Telekom'un internetini kullanıyordum ve 50Mbps hız veriliyordu bana. Sizce hangi operatöre geçiş yapmalıyım?
Not: TurkNet altyapı sorgulama 78Mbps diyor altyapım için

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
oyun oynamayacaksan mobil veri yeterli olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslına bakarsan epeyce video var izlemem gereken ve ayrıca ev halkı da kullanacak o yüzden mobil veri yetmez

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,676
İsim
Oğuz Oğuz
1 aylık mı lazım internet.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,676
İsim
Oğuz Oğuz
1 aylık belki duruma bağlı yaz da dahil olabilir ama belli değil
Türknet, millenicom veya netspeed alabilirsiniz.
Eğer hali hazırda evinizde türknet varsa yazlık internet hizmeti sunuyor;

diekatze

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
Kerem Uyar
Arkadaşlar bayram için yazlığa gitmeyi düşünüyorum ve bayramda vize ve ödevler için çalışmam gerekiyor. Geçen sene Türk Telekom'un internetini kullanıyordum ve 50Mbps hız veriliyordu bana. Sizce hangi operatöre geçiş yapmalıyım?
Yazlık internet sunan en ucuz ISS’i tercih et bence.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

Hocam NetSpeed kullaniyorum ve öneririm.

Taahhut yok. Hem en uygun iss hem musteri hizmetleri bilgili hemde internet hizmetleri kaliteli.

78 mbps internet icin 100 mbps lik paketi alabilirsiniz. 98tl gibi bir fiyati var.

Eger indirimli fiyatlardan yararlanmak isterseniz altta davet kodu biraktim. İndirimli fiyat ile 93tl ye kullanırsınız.

Yada daha uyguna kullanmak istiyorum dersen 63tl ye 35 mbps var. Oda indirim ile 59 oluyor.

NetSpeed Turk telekom yurt disi cikislarini kullandigi icin rakipleri TurkNet ve Millenicomdan yurt disi kaynakli oyunlarda daha dusuk ping alirsiniz. Dusuk alma nedeniniz Millenicom SuperOnline cikislarini kullanmasi ve TurkNet'in kendi cikislarini kullanmasindan dolayi. En kaliteli cikis Turk Telekom cikisi. En kalitesizi ise SuperOnline cikisi.

Yurt icine gelecek olursak NetSpeed ve TurkNet Turk Telekom cikislarini kullandigi icin hemen hemen ayni pingi alirsiniz ama millenicom SuperOnline cikisi kullandigi icin yine NetSpeed ve TurkNetten fazla ping alirsiniz.

Ben NetSpeed 69 mbps kullaniyorum ve 66-67 download 7.6 upload stabil sekilde aliyorum.

Eger bahsettigim indirimden yararlanmak isterseniz basvururken LRS7H5 kodunu kullanmaniz yeterlidir. 😊

NetSpeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Sahtiyan
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz için

Top Bottom