Neler Yeni

Internet sorunu yasayan tek benmiyim

atapunk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ataberk
Selam arkadaslar yaklasik 3 yildir turknet kullanicisiyim,yillardir stabil bir sekilde kullanimi sagladim fakat yaklasik 2-3 gundur 5 download-5 upload gibi komik rakamlar aliyorum.Normalde bu degerler 150-300 arasi seyrederdi.Musteri temsilcisine de bir turlu baglatmadi iki saat beklememe ragmen...Istanbul levent-kagithane civarlarinda benzer sorun yasiyanlar varmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkcan çinar
Selam arkadaslar yaklasik 3 yildir turknet kullanicisiyim,yillardir stabil bir sekilde kullanimi sagladim fakat yaklasik 2-3 gundur 5 download-5 upload gibi komik rakamlar aliyorum.Normalde bu degerler 150-300 arasi seyrederdi.Musteri temsilcisine de bir turlu baglatmadi iki saat beklememe ragmen...Istanbul levent-kagithane civarlarinda benzer sorun yasiyanlar varmi?
Benzer durumu bir arkadasım yasıyor ve türktelekomda o da türknete geçecek hangi firmada olduğunun önemi yok alt yapı sebekenin baya önemi var kotrol ettirip eskiyse değistirilmesini talep ettirmelisin

eren28tr

80+ Platinum
150-300 dediğine göre turknet gigafiber kullanıyorsun arıza kaydı oluştur.

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağdaş
hocam bendede dunden beridir ayni sorun var

Top Bottom