Neler Yeni

İnternet Sürekli Gidiyor

OnuriS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Onur Mantar
Bilgisayarım internete bağlı olmasına rağmen sürekli interneti kendi kendine kesiyor yapmadığım şey kalmadı ama genede sorunu çözemedim internet ağ bağdaştırıcımı (İntel (R) Dual Band Wireless -AC3165) güncelledim cmd/ye ipconfig yazıp ip'mi kaydediyorum denetim masasında ki ayarlarda kaydediyorum ama gene kesiyor. İnternetle ilgili bir sorun değil biliyorum çünkü telefonumda bir kere bile internet gitmiyor. Evde Wi-Fi dağıtıcı (Tenda Wireless N300) var ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama o olmadan internet hem yavaş hemde az sinyal veriyor bunun bir çözümü varmı lütfen şimdiden görüşlerinizi bekliyorum ...

SharpDagger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
SharpDagger
Instagram
baransaray34
Steam
GS SharpDagger
Facebook
BaranSaray
Belki İSS'den kaynaklı bir problemdir. Malum herkes evde olduğu için böyle sorunlar oluyor.

OnuriS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Onur Mantar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki İSS'den kaynaklı bir problemdir. Malum herkes evde olduğu için böyle sorunlar oluyor.
Haklısın şu salgın olmadan önce de ben hep evdeydim ama ip bir kere kaydederdim ve bir daha internet hiç gitmezdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorunun nereden kaynaklandığını çözümlemen için deneme yanılma yapabilirsin.Başka bir adaptörle deneme şansın var mı?
Malesef yok :/

Top Bottom