Neler Yeni

İnterneten Nasıl Para Kazanabilirim?

darkkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
darkk

NZXT

80+ Bronze
İnternetten kazanacağın 2-3 kuruş bir şey onlada tatmin olacağını sanmıyorum eğer youtuberlar veya twitchde yayın açanlar gibi olmak istiyorsan çok zor.

darkkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
darkk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternetten kazanacağın 2-3 kuruş bir şey onlada tatmin olacağını sanmıyorum eğer youtuberlar veya twitchde yayın açanlar gibi olmak istiyorsan çok zor.
böyle aman amana gerek yok oyunlarda skin almak yada biriktirmek için biriktirip daha iyi şeyler yapabilmek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesela ne yöntemle ne kadar kazancım olur?

Son düzenleme:

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,868
İsim
ege erdem demirelli
Hocam oyle instagram da gorup 2-3 saatte telefondan 3k kazan vs. hayal ediyorsaniz unutun o isi.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ben çok denedim usta
freelancer olarakta çalışmaya çalıştım
Bir yayıncıyla anlaştım adam parayı vermemek için bin takla attı.Ayrıldıktan sonra ertesi gün 1.5bin liralık kulaklıkla yayın açtığını gördüm( yeni almıştı yayında onu anlatıyordu)

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mustafa00
Hocam bir ara bende arastirmistim deneyimlerim var biraz

Hocam çok zor çok fazla dolandırıcı var iş imkanı çok az freelancer tarzı var oda çok fazla deneyimli kişi olduğu için sitelerde genelde hiç iş bulamıyorsunuz benim gözlemleyebildigim bir kaç iş var onlarda

Youtube tiktok da yapay zeka ile tuturabilirseniz içerik vs yükleyerek sponsorluk affiliate vb gelir elde edebilirsiniz veya onlyfans tarzı bir girişim yapabilirseniz buda çok kazandırabilir veya blok yazarak web site vb şeylerle de kazanabilirsiniz reklam gelirleriyle

Hocam günde böyle 10 20 dolar günlık harçlık tarzı istiyorsanız da freecash.com gibi böyle 2 3 site bulabilirseniz anket video oyun vs şeylerle günde 10 20 dolar çekebilirsiniz belki.

darkkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
darkk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hocam çok zor çok fazla dolandırıcı var iş imkanı çok az freelancer tarzı var oda çok fazla deneyimli kişi olduğu için sitelerde genelde hiç iş bulamıyorsunuz benim gözlemleyebildigim bir kaç iş var onlarda

Youtube tiktok da yapay zeka ile tuturabilirseniz içerik vs yükleyerek sponsorluk affiliate vb gelir elde edebilirsiniz veya onlyfans tarzı bir girişim yapabilirseniz buda çok kazandırabilir veya blok yazarak web site vb şeylerle de kazanabilirsiniz reklam gelirleriyle

Hocam günde böyle 10 20 dolar günlık harçlık tarzı istiyorsanız da freecash.com gibi böyle 2 3 site bulabilirseniz anket video oyun vs şeylerle günde 10 20 dolar çekebilirsiniz belki.
freecash hakkında bilgi alabileceğim bir türk kaynak video'su varmıdır?

güvenilir mi bide ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mustafa00
freecash hakkında bilgi alabileceğim bir türk kaynak video'su varmıdır?

güvenilir mi bide ?
Hocam aslına bakarsanız bende çok kaynak bulamadım ödeme yapıyormuş çok kazandırmıyordur ama youtubede 1 2 video vardı galiba freecash ile ilgili.

Tolokadan yapay zekayı iyileştirmek için görev yapabilirsin. Ara ara görevler geliyor, görev talimatlarına göre yapman lazım. Geçen sene çok görev vardı bitmiyordu ama bu aralar neredeyse hiç yok.

Existentia

80+ Silver
hocam bir site var linkedin orada hesap açıp ilanlara başvurun sizi arayacaklar parada anlaşıp size verdikleri görevleri yapınca ay başında paranızı veriyorlar

Top Bottom