Neler Yeni

İnternetim GFN'e yetermi sorusunun cevabı!

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Merhaba arkadaşlar bugün forumda çok fazla gördüğüm bir soruyu cevaplıyacağım

Acaba internetim geforce now'a yeter mi?

Bunun cevabı çoğu zaman yanlış veriliyor adamın 15mb interneti vardır hiç donma yaşamaz diğerinin 50mbit interneti vardır donmadan duramaz yani mbit'le karar vermeyin yanlış bilgi vermeyin

evet geforce now da sağlıklı bir oyun oynama seansı için en az 15mbit
"SABİT" bir internete ihtiyacınız var.

Evet burdaki o 50mbit kasma sorununun sebebi internetin sabit olmamasıdır peki bu sorunu nasıl çözebiliriz hemen gösteriyorum

Öncelikle speedtest.net'e gidip bir hız testi yapın

1617090190364.png

benim internetim normalde 100mbit fakat millenicom modemi saolsun ısınınca hız düşürüyor neyse problem bu değil gördüğünüz gibi testi yaparken alttada bir grafik oluşacak o çizgi düzleşirken yukardaki sayıya bakın düz gittiği bir anda o sayıya dikkat edin çünkü o sayı işinize yarıyacak

Şimdi o sabit değer atıyorum 35 olsun bu değerden 3 veya 4 eğer tam sağlama alacaksanız 5 az girin yani 35 ise 30 girin 30 girdiğinizde eğer internetiniz 30'un altına düşmesse hiçbir problem olmaz ama eğer siz orayı 50 yaparsanız geforce now 50 almaya çalışırken her 50'nin altına düşünce bitrate düşürmeye çalışacağından görüntüde bozukluk olacaktır

Bugünlük bu kadar eğer sorunuz olursa hız testinizi yorumlara atip benden yardım istiyebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,809
Üyeler
138,413
Son üye
Hasankckrt