Neler Yeni

İnternetimdeki Bağlantı Problemi

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
İyi günler. 1 ay öncesine kadar internetle ilgili bir problem yoktu ancak 1 ay önce CS:GO oynarken bağlantı problemi uyarısı verdi. Ping düşük olduğu halde beni haritada farklı yerlere atıyordu. Bazen oyunda bağlantım kopuyordu. Bu sorunlar iyice arttı. Bende sisteme format attım. Driver'ları kurdum. Ethernet driver'ı da kurulu. Telefonlarda bir problem yok. LAN kablosu sağlam uçlarını kontrol ettim kopukluk vs. yok. Farklı porta taktım yine aynı. Bazı sitelere yavaş giriyor. Bugün Valorant'a da giremedim. Bağlantı sorunu diyor. Kaspersky Free kuracaktım onuda yapamıyorum. Steam arkadaş ağına bağlanamıyor. Tekrar deneyince oluyor. Modeme reset attım kaç defa yine aynı. Foruma girerken bile yavaş giriyor. Speedtest'de bir şey çıkmıyor. Zaten benim sistem arızalı oyunlarda takılma yapıyor. Bu takılmadan dolayı Tüketici Hakem Heyetine başvurdum bilirkişi rapor yazdı sonuç bekliyorum. Sonuç gelse de şu sistemi artık bir komple değiştirsem. İnanın artık sıkıldım. Sürekli farklı problemler çıkıyor. Çözümü var mı? Önerileriniz neler?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Servis Sağlayıcımı aradım. Genel bir problem olduğu söyleniyor. Düzeltilecek dendi. Umarım benim yaşadığım sorunda bundan kaynaklıdır ve çözülür. :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,633
Üyeler
140,229
Son üye
SmileyFace
Top Bottom