Neler Yeni

İnternetimin garip gitme sorunu

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Samet Mustafa Aktaş
İyi günler netspeed kullanıyorum. internetim sürekli gidip geliyor ama modemde var gözüküyor. Modemim çok eski 5-6 senelik var. yetkili servise ulaşmak zaten zor ama ulaştığımda çok eski olduğundan sorun olabilir demişlerdi sizce sorun neyde

Bura.K

80+ Silver
Sorun sanırım modem de. Benim de internetin sürekli gidip geliyordu modem değiştirdim şuan hiç gidip gelmiyor.

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
İyi günler netspeed kullanıyorum. internetim sürekli gidip geliyor ama modemde var gözüküyor. Modemim çok eski 5-6 senelik var. yetkili servise ulaşmak zaten zor ama ulaştığımda çok eski olduğundan sorun olabilir demişlerdi sizce sorun neyde

Modem eski olduğunda güncel teknolojiyi kaldırmıyor olabilir şuan evde netspeed üzerinden yeni modemimle 45 mbps alıyorum hiçbir sıkıntım yok eğer ona rağmen sıkıntınız devam ediyorsa bana yazabilirsiniz bu kısımdan size yardımcı olmaya çalışırım

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modem eski olduğunda güncel teknolojiyi kaldırmıyor olabilir şuan evde netspeed üzerinden yeni modemimle 45 mbps alıyorum hiçbir sıkıntım yok eğer ona rağmen sıkıntınız devam ediyorsa bana yazabilirsiniz bu kısımdan size yardımcı olmaya çalışırım
modemde var gözüküyor ama internet yok :D net speed cevap verirse modem alacağımm

CptnAktaş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
899
İsim
Samet Mustafa Aktaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hocam şuana kadar tanıştığım en iyi internet sağlayıcısı ve ben aşırı memnunum
biraz önce kendileri aradılar. internetimde kopma olmadığını stabil olduğunu söylediler. modemden kaynaklı olabileceğini söylediler ve bende modem aldım bakalım cumartesi ya da pazartesi gelir fikrimi belli ederim. zaten bende memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,849
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom