Neler Yeni

İnternette para kazanabilir miyim PC için ?

vecco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Veysel TAN
Öncelikle yazdıklarımı tamamen okuyan kişilere şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben en fazla 3000₺ bilgisayar toplamak istiyorum ancak 1500₺ eksiğim var 8 aydır para biriktiriyorum 18 yaşındayım hastalığım nedeni ile okulu bırakmak zorunda kaldım ve çalışamıyorum kendi imkanlarım ile güzel para biriktirdiğimi düşünüyorum ama nasıl daha hızlı para biriktiririm ? durumum yok evde çalışanımız da yok (Annem-ben-kardeşim) teyzem dokdorum için bana yardım ediyor öyle geçiniyoruz. Gündemdeki Covid-19 virüsü nedeni ile dışarı çıkmam da yasaklandı kronik hasta olduğum için (Aktif Crohn) Şimdi ben evden çıkmadan para kazanabilir miyim ? Bu mümkünatı varmıdır kimseye yük olmadan paramın geri kalanını nasıl biriktirebilirim PC toplamak istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler ve forum herkeze hayırlı olsun.

Arif

80+ Bronze
Sosyal medyadan satış yapmadan çok zor, kazanırsın ama kuruş kuruş kazanırsın pek bir şeye yaramaz. Anket firmaları var aslında anket sonuçlarına bir siteye giriyorsun onlara bakabilirsin.

Riel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih G
Öncelikle yazdıklarımı tamamen okuyan kişilere şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben en fazla 3000₺ bilgisayar toplamak istiyorum ancak 1500₺ eksiğim var 8 aydır para biriktiriyorum 18 yaşındayım hastalığım nedeni ile okulu bırakmak zorunda kaldım ve çalışamıyorum kendi imkanlarım ile güzel para biriktirdiğimi düşünüyorum ama nasıl daha hızlı para biriktiririm ? durumum yok evde çalışanımız da yok (Annem-ben-kardeşim) teyzem dokdorum için bana yardım ediyor öyle geçiniyoruz. Gündemdeki Covid-19 virüsü nedeni ile dışarı çıkmam da yasaklandı kronik hasta olduğum için (Aktif Crohn) Şimdi ben evden çıkmadan para kazanabilir miyim ? Bu mümkünatı varmıdır kimseye yük olmadan paramın geri kalanını nasıl biriktirebilirim PC toplamak istiyorum. Şimdiden çok teşekkürler ve forum herkeze hayırlı olsun.
Eğer imkanın varsa internetten alım-satım yapabilirsin.100tl ile başlayıp sürekli alım-satım yaparak 1000tl kâr eden tanıdıklarım var.Veya sosyal medyada herhangi bir sayfa oluşturup o sayfana reklam alıp para kazanabilirsin.

kubilayer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Kubilay
Yabancı instagram oyun hesapları açıp onları nasıl büyüteceğini öğren. 10K yaptığın bir hesabın hem reklam gelirini yersin istersen de satar 100-150 euro kar elde edersin.

EminnTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Emin Altaylı
Kodlama dili öğrenerek freelance yazılım işi yapabilirsin tavsiye edeceğim dil ise php para kazanması en kolay dillerden

Burak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Burak Küçük
link TL servislerini kullanabilirsin

PingWarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Miraç İnce
Twitter
spaceince
Link TL gıbı sıtelerı kullanabılırısn halı hazrdakı sıtelerın lınklerını kısaltarak bır sekılde sosyal medaya ortamında tıklatman gerek click bait le bunu yapabılırsın ama baya ugrasman gerekıcek yınede sen bılırsın gecmıs olsun :) :)

vecco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Veysel TAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer imkanın varsa internetten alım-satım yapabilirsin.100tl ile başlayıp sürekli alım-satım yaparak 1000tl kâr eden tanıdıklarım var.Veya sosyal medyada herhangi bir sayfa oluşturup o sayfana reklam alıp para kazanabilirsin.

Huxly

80+
SadeceOn fiverr gibi uygulamalar da çok fazla iş seçeneği var her dala göre fiverr de dolar kazanırsın istersen :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Muhammet Zora
Mesela komik şeyleri birleştir montajla youtube koy.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,456
Üyeler
138,355
Son üye
Bedirhn
Top Bottom