Neler Yeni

internetten alisveris yaparken urunun adindaki (Ca-Eu) ne anlama gelir

Caelius

80+ Silver
Arkadaslar internetten alisveris yaparken bazi urunlerde (ca Eu sonrasinda da bir suru rakam yaziyor) bazilarinda yazmiyo iste bu eu yazan urunler ne anlama geliyor yani o eu yazisi ne anlama gelmekte ornek olarak resim koydum ordaki iki urun Mesela
Bu ne anlama gelmekte?

Ekler

• Screenshot_20210609_220735_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210609_220735_com.android.chrome.jpg
    510 KB · Hit: 49

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Arkadaslar internetten alisveris yaparken bazi urunlerde (ca Eu sonrasinda da bir suru rakam yaziyor) bazilarinda yazmiyo iste bu eu yazan urunler ne anlama geliyor yani o eu yazisi ne anlama gelmekte ornek olarak resim koydum ordaki iki urun Mesela
Bu ne anlama gelmekte?
CE: Avrupa Ekonomik Alanında (AEA) serbest dolaşımda bulunan birçok üründe CE harflerini görürüz. Avrupa’ ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret Topluluk içinde satılan ürünlerin asgari güvenlik, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini/ değerlendirildiğini gösterir. Avrupa Topluluğu içerisinde satın aldığınız yeni bir telefon, mutfak robotu, televizyon veya boya kaleminde CE işaretini görürsünüz. CE işareti aynı zamanda tüm üreticilerin hesap verilebilir aynı kurallara uyumunu zorunlu kılarak adil rekabet koşullarını ifade eder. (ALINTIDIR)

EU: EU Ecolabel (AB Ecoetiket), üreticiler, ithalatçılar ve perakendecilerin ürünleri için belirli kriterlere uygunluk sonucu hak kazanabileceği gönüllü bir çevresel etiket programıdır. (ALINTIDIR)

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: tccc
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
CE: Avrupa Ekonomik Alanında (AEA) serbest dolaşımda bulunan birçok üründe CE harflerini görürüz. Avrupa’ ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret Topluluk içinde satılan ürünlerin asgari güvenlik, sağlık ve çevre koruma gereklerine göre denetlendiğini/ değerlendirildiğini gösterir. Avrupa Topluluğu içerisinde satın aldığınız yeni bir telefon, mutfak robotu, televizyon veya boya kaleminde CE işaretini görürsünüz. CE işareti aynı zamanda tüm üreticilerin hesap verilebilir aynı kurallara uyumunu zorunlu kılarak adil rekabet koşullarını ifade eder. (ALINTIDIR)

EU: EU Ecolabel (AB Ecoetiket), üreticiler, ithalatçılar ve perakendecilerin ürünleri için belirli kriterlere uygunluk sonucu hak kazanabileceği gönüllü bir çevresel etiket programdır. (ALINTIDIR)
Sherlock abi sayesinde bugünde bilgilendik ben EU'yu Avrupa demek sanıyodum

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz

EU: EU Ecolabel (AB Ecoetiket), üreticiler, ithalatçılar ve perakendecilerin ürünleri için belirli kriterlere uygunluk sonucu hak kazanabileceği gönüllü bir çevresel etiket programıdır. (ALINTIDIR)
adam harbi sherlock

Caelius

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sherlock abi sayesinde bugünde bilgilendik ben EU'yu Avrupa demek sanıyodum
Harbi bende ole saniodum sj
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvallah bugunde yeni bise ogrendik sayende

Top Bottom