Neler Yeni

İnternetten para kazanmak

özgü

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Özgür
İnternetten para kazanmak için ne gibi tavsiyeleriniz var bi yandan kendimi geliştiriyorum ama aileme yük olmakta istemiyorum 10. sınıfım dropshiping ve anket doldurma dışında ne yapabilirim

-İngilizcem akıcı değil ama ortalama üzerinde olduğunu düşünüyorum

-profesyonel olmasa da telefondan en azından logo efeket vb. biraz photoshop yapabilirim

-dövüş sporları ve fitness hakkında bilgiliyim örn obez birine bi diyetisyenden daha fazla yardımcı olabilirim

- oyun, dizi, filmlere ekstra ilgim var kültürlü sayılırım çok film, dizi izledim

Biraz özensiz bi yazı oldu kusura bakmayın sizce ne yapabilirim her türlü tavsiyeye açığım

black1661

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Sabri KARA
İnternetten para kazanmak için ne gibi tavsiyeleriniz var bi yandan kendimi geliştiriyorum ama aileme yük olmakta istemiyorum 10. sınıfım dropshiping ve anket doldurma dışında ne yapabilirim

-İngilizcem akıcı değil ama ortalama üzerinde olduğunu düşünüyorum

-profesyonel olmasa da telefondan en azından logo efeket vb. biraz photoshop yapabilirim

-dövüş sporları ve fitness hakkında bilgiliyim örn obez birine bi diyetisyenden daha fazla yardımcı olabilirim

- oyun, dizi, filmlere ekstra ilgim var kültürlü sayılırım çok film, dizi izledim

Biraz özensiz bi yazı oldu kusura bakmayın sizce ne yapabilirim her türlü tavsiyeye açığım
Dizi ve filmlerle ilgili haberleri ve kendi görüşlerini paylaştığın bir web sitesi açabilirsin.
Para kazanılıp kazanılmadığını bilmiyorum ama reklamlar ile kazanılabiliyordu sanırım.İnternetten ayrıntılı bir şekilde bakabilirsin.Maalesef benim pek bilgim yok bu konularda bu yüzden yanlış bir şey söylemek istemem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,983
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom