Neler Yeni

İnventus neden yavaş ?

Osiriss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Can Alyürük
Salı sabah pc siparişi verdim, hala montaj sırası bekliyor. Cuma gününe anca kargo çıkarmış dediklerine göre bu firma bu kadar neden yavaş acaba ?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,213
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Inventus'un iddiası testler yapıyorlarmış o şekilde yolluyorlarmış. 2-3 gün gayet iyi bir süre hazır sistem için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
Salı sabah pc siparişi verdim, hala montaj sırası bekliyor. Cuma gününe anca kargo çıkarmış dediklerine göre bu firma bu kadar neden yavaş acaba ?
Inventus'un iddiası testler yapıyorlarmış o şekilde yolluyorlarmış. 2-3 gün gayet iyi bir süre hazır sistem için.
eksiksiz düzgün kırılmadan güzel kablo dizaynı ile gelsinde isterse 2 hafta olsun
çabuk yetiştiricez diye hemen parcaları takıp karışık kablo dizaynı ile gönderip
ürün kırılıncada bizim sorunumuz diyen firmalar var :) investus güzeldir

Osiriss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ahmet Can Alyürük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eksiksiz düzgün kırılmadan güzel kablo dizaynı ile gelsinde isterse 2 hafta olsun
çabuk yetiştiricez diye hemen parcaları takıp karışık kablo dizaynı ile gönderip
ürün kırılıncada bizim sorunumuz diyen firmalar var :) investus güzeldir
Sağlam firmadır dimi hocam ilk defa alışveriş yapıyorumda.

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
Bu kitap değil ki adamlar hemen kargoya versinler. Adamlar önce montajını yapicaklar sonra Windows kurucaklar driverlari kurucaklar bios guncelliyicekler bir suru iş var ve bundan belki de 100den fazla olduğunu düşün gayet normal 3gün hatta hızlı bile

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,079
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
ben de aldım ama düzgün çalışıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
Bu kitap değil ki adamlar hemen kargoya versinler. Adamlar önce montajını yapicaklar sonra Windows kurucaklar driverlari kurucaklar bios guncelliyicekler bir suru iş var ve bundan belki de 100den fazla olduğunu düşün gayet normal 3gün hatta hızlı bile
ilk bilgisayarıysa bu tür heyecanlar olabilir inventus büyük bir firma günde kaç sipariş alıyolardır !!! :)

Ege1641

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Yahya Ege
ilk bilgisayarıysa bu tür heyecanlar olabilir inventus büyük bir firma günde kaç sipariş alıyolardır !!! :)
Bir şey demedim ki zaten. Ayrıca inventus belki bir hafta 200sistem siparişi alır incehesap itopya falan 100alir bu siteye değil de sistemin fp oranına göre değişir

Top Bottom