Neler Yeni

iostan androide geçilir mi

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
lappelduvide
geçen sene aralık ayında ilk defa kendime iphone 11 telefon aldım bir sene kullandım hala kullanıyorum fakat arkadaşımın gaza getirmesiyle almıştım ilk zamanlar iyi ki almışım dedim bu zamana kadar neden android kullanmışım dedim fakat benim hiç fotoğraf çekme ekosistem oluşturma gibi bir ihtiyacım olmadı yani telefonu forumları gezme sarı sitede ilanlara bakma twitch yayınlarını izleme gelen çağrılara alo demek için kullanırım kendimi bildim bileli hep böyleyim şimdi ise telefonun performansın memnun olmama rağmen iphonedan sıkılmış gibiyim üstelik aksesuarları çok pahalı örneğin şarj aleti ve kulaklığı gibi sizce iphoneu satıp tekrar androide dönmeli miyim ben telefonu 18.000 TL almıştım yine en kötü aldığım fiyata satabileceğimi düşünüyorum

En İyi Cevap
3
Mantıklı olur.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
X6 pro alabilirsin sıfıra . Yani kamera ve yazılım hariç her yönden daha iyi ve güncel bir cihaz.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Geçtim ben. Sırasıyla iphone 6-6s-11 kullandım kısa süre 12 kullanma fırsatım oldu.4 ay önce s22 ultraya geçtim.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
lappelduvide
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yurtdışı 11T kullanıyor çoğu kişi alınır mı sizce bir de yurtdışı olduğu için garantisi olmuyor haliyle dimi

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
yurtdışı 11T kullanıyor çoğu kişi alınır mı sizce bir de yurtdışı olduğu için garantisi olmuyor haliyle dimi
YD almaya niyetin varsa ,daha iyi alternatifleri var. 27k ya s23 ultra var

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
hocam o kadar çıkamam iphone satıp maks 10k verebilirim telefona üst model bir şey aramıyorum
S23 ultrayı örnek olarak verdim . Yanı yurt dışı alınca baya uyguna geliyor. yarı yarıya resmen

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Alperen Duha Aygün
geçen sene aralık ayında ilk defa kendime iphone 11 telefon aldım bir sene kullandım hala kullanıyorum fakat arkadaşımın gaza getirmesiyle almıştım ilk zamanlar iyi ki almışım dedim bu zamana kadar neden android kullanmışım dedim fakat benim hiç fotoğraf çekme ekosistem oluşturma gibi bir ihtiyacım olmadı yani telefonu forumları gezme sarı sitede ilanlara bakma twitch yayınlarını izleme gelen çağrılara alo demek için kullanırım kendimi bildim bileli hep böyleyim şimdi ise telefonun performansın memnun olmama rağmen iphonedan sıkılmış gibiyim üstelik aksesuarları çok pahalı örneğin şarj aleti ve kulaklığı gibi sizce iphoneu satıp tekrar androide dönmeli miyim ben telefonu 18.000 TL almıştım yine en kötü aldığım fiyata satabileceğimi düşünüyorum
Xiaomi redmi note 12pro alabilirsin yani geçicek isen para bile artar ve bence iPhone 11 den daha iyi bir telefondur note12 pro

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,199
Üyeler
156,449
Son üye
epinbox