Neler Yeni

İP Tv Nasıldır Alınır mı

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,671
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Nasıl işlediğini veya yayının nasıl yapıldığını bilmiyorum ve yasal mı. Ama yıllık 400 TL ye süper lig maçlarını izlemek için bir paket buldum nasıl alınır mı? Tv den izler miyim ve 30/7 internetim ile sorunsuz izleyebilir miyim? Kullananlar memnun mu?

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Fatih Gören
Yasal değil güzel de değil sonuçta kimden neyden aldığını bilmiyorsun. Adam seni atıyor düşük yayına çamur görüntüde izleyebiliyorsun yani sistemin yoğunluğuna bağlı tamamen. Ben şahsen kullanmadım kullanmanızı da tavsite etmem zaten takımının maçlarını alsan 500tl falan ediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim tercihim tabi ki selçuksports hd hsnfmc
Zaten çok maç izlemiyorum izlediğimde de kolayca bulabiliyorum yani yayın

Efem1905

80+ Bronze
Nasıl işlediğini veya yayının nasıl yapıldığını bilmiyorum ve yasal mı. Ama yıllık 400 TL ye süper lig maçlarını izlemek için bir paket buldum nasıl alınır mı? Tv den izler miyim ve 30/7 internetim ile sorunsuz izleyebilir miyim? Kullananlar memnun mu?
Bein Connect al rahatına bak hiç bulaşma İnternetden izlediğin kaçak yayınla aynı hemen hemen iptv

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yasal değil tabii ki ben aldım ama yıllık 450tl aklına ne geliyorsa var D-Smart Tivibu Netflix digiturk Disney her şey ya maçlar filmler he güvenli mı o konuda bişey diyemem ama benim aldığım piyasadaki en iyisi diyebilirim

-TheLosT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
414
Bilmem ki neredeyim, belki de gördüğün her yerde ?
İsim
Tony Montana
Yasal değil tabii ki ben aldım ama yıllık 450tl aklına ne geliyorsa var D-Smart Tivibu Netflix digiturk Disney her şey ya maçlar filmler he güvenli mı o konuda bişey diyemem ama benim aldığım piyasadaki en iyisi diyebilirim
Hocam bedava değil mi ? Neden satın aldınız ?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,959
İsim
HBE
3 yıldır kullandığım bir sistem. Sadece referans ile satış yapan bir arkadaştan alıyorum yıllık olarak. En son 300 TL ödemiştim. Yayınlar normalden 60 saniye geç gelmesi dışında hiçbir sorun yaşamıyorum. Legal değil. 16.000 den fazla kanal var. 50mbps ve üzeri bir internet yoksa (özellikle de 5ghz tercihen) kullanılması oldukça sıkıntılı. Gün içinde donmalar yada ağda kullanıcı varsa donmalar yaşanması muhtemeldir. 100mbps de 1080p ve transcode yayınlarda hiçbir sorun yaşamıyorum.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,035
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Buradan WhatsApp tan yazacaksın

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
İPTV yasal değil ancak sanırım 10 kişiden 3-4 kişi kullanıyor bu fiyatlarda iptv kullanmak daha mantıklı ancak iptv kullanıldığı sürede fiyatlar düşmez saçma bir döngü içerisinde yani neyse konumuza gelecek olursak ben yıllardır kullanıyorum aldığım yer çok kaliteli ve güvenli almak isteyenlere yardımcı olurum.
Birde kullandığınız firmaların siteleri bu tip yerlerde paylaşmayın sonra domainler TR den banlanıyor sıkıntı yaşamaya gerek yok.

Top Bottom