Neler Yeni

İP TV Önerisi verebilir misiniz?

Thyphon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Paramedik
Merhaba,
Donmayan, görüntü kalitesi iyi iptv tavsiyesi verir misiniz?

Tenroz

80+
IPTV tavsiye veya öneri isteyenlere, sempatizanıyım diyebileceğim IPTV BOX PRO firmasını öneririm kesinlikle. Çoook çok eski bir firma. 3 günlük değil bu uzun dediğim 15 yıldan fazla sektörde olan bir firma. İyi olduğu için de meyve veren ağaç olarak kendini rakibi olarak sananlar da çoktur :)
Kesinlikle tavsiye ederim.

celebiyet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kudret
IPTV tavsiye veya öneri isteyenlere, sempatizanıyım diyebileceğim IPTV BOX PRO firmasını öneririm kesinlikle. Çoook çok eski bir firma. 3 günlük değil bu uzun dediğim 15 yıldan fazla sektörde olan bir firma. İyi olduğu için de meyve veren ağaç olarak kendini rakibi olarak sananlar da çoktur :)

Hocam adamlar gerçekten iyiler ama cidden çok zor alıyorsunuz adamlardan. Daha önce kullanmamışlara vermiyorlarmış. Alacam diye sınavdan geçtim resmen. Daha önce kullandım mı? Papara hesabım var mı? falan filan... Bir ara eeee almıyorum arkadaş diyecektim ama iyi ki de susmuşum :)

Kanallar ve serverler çok iyi! Bende tavsiye ederim.

BéTo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkan
Bunu cidden önerdin mi? Adama WhatsApp ile iletişim var mı dedim, ana avrad sövdü bana 😂😂

Mr.Dede

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Şanlı
Hocam adamlar gerçekten iyiler ama cidden çok zor alıyorsunuz adamlardan. Daha önce kullanmamışlara vermiyorlarmış. Alacam diye sınavdan geçtim resmen. Daha önce kullandım mı? Papara hesabım var mı? falan filan... Bir ara eeee almıyorum arkadaş diyecektim ama iyi ki de susmuşum :)

Kanallar ve serverler çok iyi! Bende tavsiye ederim.

Yazını okumasam ben de aynısını yapacaktım :) Evet satıcı kapalı devre ince eleyip sık dokuyor anladığım kadarıyla. Lakin kanal geçişleri, görüntü kalitesi yani server kapasiyeleri falan baya iyi yatırım yapmışlar. Akşam test almıştım 3 saatlik veriyorlar bitmiş şimdi. Yarın nasipse satın almayı planlıyorum ben de senin gibi dostum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
990,685
Üyeler
156,654
Son üye
ewvctruy5878
Top Bottom