Neler Yeni

ipad air 6 vs tab s9/s9+

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Son düzenleme:

BabaVoss7

80+ Silver
tab s9- ım var ben çok menunum ipad uzun süre kullanmadım. ama sadece 120hz için bile değer. amoled çok güzel oluyor. kalemide var. belli bir ücrete klavyeyide aldım oldukça işlevsel oluyor. ama ios telefon kullanıyorsan ipad mantıklı olabilir. aktarım açısından

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet Kıvrak
tab s9- ım var ben çok menunum ipad uzun süre kullanmadım. ama sadece 120hz için bile değer. amoled çok güzel oluyor. kalemide var. belli bir ücrete klavyeyide aldım oldukça işlevsel oluyor. ama ios telefon kullanıyorsan ipad mantıklı olabilir. aktarım açısından
Aktif olarak iPad 9 kullanıyorum, değiştirmek istiyorum 3 4 sene daha kullanacagim iPad Air 6 ile s9 arasında kaldım hangisi sence, telefonum xiaomi

BabaVoss7

80+ Silver
Aktif olarak iPad 9 kullanıyorum, değiştirmek istiyorum 3 4 sene daha kullanacagim iPad Air 6 ile s9 arasında kaldım hangisi sence, telefonum xiaomi
tab s9 daha dolu dolu bi alet sayılır. ama ipade alışmışsanız devamda edebilisiniz sizin tercihinize kalmış. eğer yeni birşeyler denemek istiyorsanız bence tab s9 deneyin derim. telefonda ios değilmiş zaten pek bir şey değişmiyor o yüzden hayatınızda.

Top Bottom