Neler Yeni

Ipad pro m2 256 gb +klavyeli kılıfı 18500 TL alayım mı

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Said Çerçi
Hocam ben imkan vermiyorum kusura bakmayın ama klavye zaten en son baktığımda 5k idi sadece kılıfı yani saçma geldi bana bilmiyorum
Adam bugün koymuş ilk ben yazdım seri no ve faturaya baktıktan sonra başka neye bakılabilir icloud varmi diye bide resim istiycem

Kutlu0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Kutluhan
Adam bugün koymuş ilk ben yazdım seri no ve faturaya baktıktan sonra başka neye bakılabilir icloud varmi diye bide resim istiycem
Hocam şöyle çalıntı mal olup olmadığını zaten faturadan anlarsın seri nosunu kontrol et çevresine bak bi kontrol et bir de pek mümkün değil ama şöyle bi durum var tableti kullanma şansın olursa apple destek programını indir ordan sistemimde bir sıkıntı mı var genel kontrol yapar mısınız diye yaz onlar sistem parçalarının doğru çalışıp çalışmadığı hakkında veri alıyor tabletten bir de kesinlikle icloud hesabını kaldırmasını iste

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Said Çerçi
Hocam şöyle çalıntı mal olup olmadığını zaten faturadan anlarsın seri nosunu kontrol et çevresine bak bi kontrol et bir de pek mümkün değil ama şöyle bi durum var tableti kullanma şansın olursa apple destek programını indir ordan sistemimde bir sıkıntı mı var genel kontrol yapar mısınız diye yaz onlar sistem parçalarının doğru çalışıp çalışmadığı hakkında veri alıyor tabletten bir de kesinlikle icloud hesabını kaldırmasını iste
Kullanmasam bile en kötü 30k eder tamamdır soracağım

AMD_islemci

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mustafa Said Çerçi
Dostum orjinal mi replika mı bilmiyosun bu fiyat çok şüpheli bak uyarıyorum adamın acil bir borcu olsa bile şuan 70 k ediyor o tabletin sıfırı neden 40 tan satmıyor bir de yepyeni hani
Seri no ve faturadan anlariz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,006
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom