Neler Yeni

Yardım iphone 11 pro telefonum açılıp kapanıyor

Emir araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir araz
Arkadaşlar merhaba 2. el iphone 11 aldım pili değişmişti pil yüzdesi görünmüyor o yüzden telefonumun şarjı 90larda olmasına rağmen açılıp açılıp kapanıyor
bazen kapandığında şarjım 10 olmuş oluyor telefonumu şarjdan asla çekemiyorum. Telefonumda batarya harici bir sorun olmuş olabilir mi yoksa tek sorun batarya mıdır.
Batarya ise bana hangi bataryaları önerirsiniz.

şahin doğan

80+ Platinum
Tek sorun batarya gibi. Apple teknik serviste değiştirmenizi öneririm. Sahte piller 6 ay sonra ölüyor.

Emir araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir araz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek sorun batarya gibi. Apple teknik serviste değiştirmenizi öneririm. Sahte piller 6 ay sonra ölüyor.
bro telefon yurt dışı apple bakmaz sanırım ama sorun batarya ise en kısa zamanda değiştircem sağolasın

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren ALTIN
Arkadaşlar merhaba 2. el iphone 11 aldım pili değişmişti pil yüzdesi görünmüyor o yüzden telefonumun şarjı 90larda olmasına rağmen açılıp açılıp kapanıyor
bazen kapandığında şarjım 10 olmuş oluyor telefonumu şarjdan asla çekemiyorum. Telefonumda batarya harici bir sorun olmuş olabilir mi yoksa tek sorun batarya mıdır.
Batarya da olabilir anakartta bazen değişen piller de cihazların anakartlarında sorun oluyor sağlam bi tamirciye götür derim apple destek pek anlamıyor

Emir araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir araz
bana önerebileceğin herhangi bir batarya var mıdır peki
bir de deji bataryalar varmış güçlendirilmiş deniliyor sanırım bu konu hakkında bir bilgin var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya da olabilir anakartta bazen değişen piller de cihazların anakartlarında sorun oluyor sağlam bi tamirciye götür derim apple destek pek anlamıyor
tamirciye tam olarak ne demem lazım bana pil değiştirip al hallettim de diyebilir derdimi tam anlamıyla anlatmak için ne demem gerekli

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren ALTIN
bana önerebileceğin herhangi bir batarya var mıdır peki
bir de deji bataryalar varmış güçlendirilmiş deniliyor sanırım bu konu hakkında bir bilgin var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

tamirciye tam olarak ne demem lazım bana pil değiştirip al hallettim de diyebilir derdimi tam anlamıyla anlatmak için ne demem gerekli
%90 da durup dururken kapanıyor yeniden açılıyor de.
Batarya çok kötü de olabilir tabi ama bi baktır derim anakartta olabilir.

Emir araz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir araz
%90 da durup dururken kapanıyor yeniden açılıyor de.
Batarya çok kötü de olabilir tabi ama bi baktır derim anakartta olabilir.
birde şunu ekliyeyim telefon 64 gb ben 28 ini kullanmışım daha telefon hafif kasıyor gibi olup kapanıyor ama şarjdayken veya şarjdan çıkardıgımda kapanana kadar kullandığım sürede kasma durumu yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Eren ALTIN
birde şunu ekliyeyim telefon 64 gb ben 28 ini kullanmışım daha telefon hafif kasıyor gibi olup kapanıyor ama şarjdayken veya şarjdan çıkardıgımda kapanana kadar kullandığım sürede kasma durumu yok
Hacı dediğim gibi sağlam güvenilir bi tamirciye götür sen telefonu kapanması falan normal değil kasması hiç değil.

MMelih34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mürsel Melih çalkaya
Merhaba Emir,

Daha önce takılan bataryada problem olabilir. Ayrıca iphone 11 lerde yetkili servis dışında batarya değişimi sonrasında yüzde göstermiyor. Ek olarak kapanmasının sebebi kısa devre kaynaklı olabilir. Batarya arızalı ise deji markası veya rova markasını tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,204
Üyeler
146,898
Son üye
taha0056
Top Bottom