Neler Yeni

İphone 11 Renk Seçimi

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bunu neye dayanarak söylüyorsun knk?
Kaynak: gö(z)üm!

3 kuruş fazla olsun kırmızı olsun demişler. Ben kırmızı aldım, gerçekten çok güzel duruyor. Yeşili de güzel. Bütün telefonlar ya siyah ya da beyaz olduğu için ikisini de düşünmedim bile.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Merhabalar arkadaşlar.Öncelike Iphone 11 almaya karar verdim fakat renk konusunda kafam karışık.Siyah rengini almayı düşünüyorum fakat Iphoneların önceki modellerinde siyah renk ile ilgili boya sökülmesi,sedefleme ile ilgili sorunlara denk geldim.Aranızda uzun zamandır İphone 11'in siyah rengini kullanan varsa bu sorunu yaşar mıyım?
Siyah peki neden siyah kalın çerçevesi olduğu için ekran daha büyük duruyor.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
sarısı çok şirin duruyor :love:

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Merhabalar arkadaşlar.Öncelike Iphone 11 almaya karar verdim fakat renk konusunda kafam karışık.Siyah rengini almayı düşünüyorum fakat Iphoneların önceki modellerinde siyah renk ile ilgili boya sökülmesi,sedefleme ile ilgili sorunlara denk geldim.Aranızda uzun zamandır İphone 11'in siyah rengini kullanan varsa bu sorunu yaşar mıyım?
Ben 2019 sonunda 3-4 aylık bir dönemde aktif olarak iPhone 11 kullandım ve öyle bir sorun yaşamadım.

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
iPhone = çöp :/
Kendince haklı olabilirsin ama gerekçelerini belirtmen lazım
bana göre bir iphone'a o kadar para verilmez neden :
Benim isteklerimin çok üstünde bir telefon benim istediğim performans samsung tarafında 4.5-5k'ya falan var zaten iphone kullanan adam alır adam gibi 5-6 sene kullanacaksa alır yoksa 1 sene kullanıp atacak olsan neden iphone alasın ki o yüzden iphone tercih ediliyor
Ayrıca şunu da belirtmek isterim kullanıcısına bağlı olarak (android olarak genellemeyeceğim) samsung telefonlar da 4-5 yıl gitmekte tamamen tercih meselesi

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Siyah renk arkası camlı telefonlarda çok boş geliyor bana. Normalde giydiğim ve kullandığım her şeyi siyah renkli severim ama arkası cam telefonlarda siyah renk bana boş geliyor.

Mor renkli iPhone 11'e sahibim, kötü değil. Gönül isterdi ki Product RED olsun ama maalesef :(.

Seçim yine sende. Sen alıyorsun, dolayısıyla sen seçeceksin. İlla bir öneri yap dersen Product RED öneririm, çok tatlı duruyor.

Top Bottom