Neler Yeni

iPhone 12 mini vs 11

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
11 düşünüyordum fakat herkes kötü dedi 12 almaya karar verdim sizce 12 mini ve 11 arasındaki farklar nedir

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Berkecan Ergin
kardeşim 11 aldı ben 12 mini. yani kadınlar için normal çantaya koyuyor vs taşıyor. şahsen ben o ağırlıkta büyüklükte telefonu istemem o yüzden 12 mini aldım. şarjı bana 1.5 gün gidiyor oyun oynamıyorum ama sadece sosyal ağ ve klasik şeyler. 11' e göre hem hafif kamerası iyi ekranı iyi güncel kasa. daha dayanıklı hıssıyatı verıyor ve elle tutuşu hem boyut olarak hem köşeli yapıdan dolayı bana göre daha kolay geldi. merak ettiğin varsa sorabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,666
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
12 mini ablam kullanıyor çok iyi imreniyorum (redmi note 8 li bne) o.O2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem küçük ama o kadar da değil ama hemde 11 den daha güçlü

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan
12 mini daha iyi bir cihaz.

Buraks

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Burak Bozok
kardeşim 11 aldı ben 12 mini. yani kadınlar için normal çantaya koyuyor vs taşıyor. şahsen ben o ağırlıkta büyüklükte telefonu istemem o yüzden 12 mini aldım. şarjı bana 1.5 gün gidiyor oyun oynamıyorum ama sadece sosyal ağ ve klasik şeyler. 11' e göre hem hafif kamerası iyi ekranı iyi güncel kasa. daha dayanıklı hıssıyatı verıyor ve elle tutuşu hem boyut olarak hem köşeli yapıdan dolayı bana göre daha kolay geldi. merak ettiğin varsa sorabilirsin
Hocam tek bir sorum var.7500 TL yi hakediyor mu?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Berkecan Ergin
Hocam tek bir sorum var.7500 TL yi hakediyor mu?
sana şöyle söyleyeyim bunuda. piyasada hiçbir şey tabi ki bu fiyatlari haketmiyor. pc sınden arabasına arabasından telefonuna malum kur vergi vs vs.
Ben iphone 8 ilk çıktıgında almıştım 3800 e az ındırımle. onu satarken 2900 e bıraktım. yanlış hatırlamıyorsam o yılda piyasada samsung s8 vardı rakibi olarak. iphone 8 donma kasma vs hala yapmıyordu sıf piline 400 vermemek ve birazda teknolojı merakımdan dolayı aldım. aynı apple urunlerı malum değer kaybetmıyor ve yıllarca sorunsuzca kullanılıyor. o sebepten piyasada alınabilecek en iyi telefonlardan biri bence bu bütçede iphone 12 mini.

Top Bottom