Neler Yeni

İPhone 14 Almak Mantıklı mı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Babama yeni telefon bakıyoruz önemli olan uzun süre sıkıntısız kullanılabilmesi iPhone 14 bu konuda fiyatına değer mi ekranın büyük olması istenmiyor tercihen küçük olmalı veya s23 bakıyoruz hangisi mantıklı herkes ios u uzun ömürlü olması ile övüyor para 40k civarı verilebilir

Hiko335

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Hikmet Çalı
Babama yeni telefon bakıyoruz önemli olan uzun süre sıkıntısız kullanılabilmesi iPhone 14 bu konuda fiyatına değer mi ekranın büyük olması istenmiyor tercihen küçük olmalı veya s23 bakıyoruz hangisi mantıklı herkes ios u uzun ömürlü olması ile övüyor para 40k civarı verilebilir
Hocam babamda iphone 6 64gb var whatsapp desteği bittiği gün değiştirir ancak ilk çıktığında almıştı hala işini görüyor bence iphone daha uzun ömürlü

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,318
İsim
Emre siyah
Hocam babamda iphone 6 64gb var whatsapp desteği bittiği gün değiştirir ancak ilk çıktığında almıştı hala işini görüyor bence iphone daha uzun ömürlü
benim s3 hala hayatta

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
İki telefon arasında uçurum fiyat farkı var. Ben s24 beklerdim, s23 ile aynı fiyat olacak. Gerçi bizim ülkede hiç bir şey sabit kalmıyor, beklemeyemezseniz s23 alın geçin.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İki telefon arasında uçurum fiyat farkı var. Ben s24 beklerdim, s23 ile aynı fiyat olacak. Gerçi bizim ülkede hiç bir şey sabit kalmıyor, beklemeyemezseniz s23 alın geçin.
s24 ne zaman çıkar ve tahmini fiyat ne olur hocam kaç yıl götürür
Mesaj otomatik birleştirildi:

13 daha mantıklı
zaten 2 yıllık olan bir telefonu almak ne kadar mantıklı bilmiyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Semiramis41

80+ Bronze

arasında çok büyük bir fark yok paraya yazık

millet 11 i daha yeni alıyor

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm

ConquerorXIV

80+ Gold
Teknoloji konusunda yeterince bilgili olmayıp android kullanan bir tanıdığım samsung cihazında rehberdeki isimlerle numaraların birbirine karıştığını söyledi Cihazda daha önce getcontact tarzı uygulama indirdikten sonra olmuş Ios taki gibi uygulama sizi izlesin mi Minvalinde bir uyarı baloncuğuna rastlamamış bile

ConquerorXIV

80+ Gold
Teknoloji konusunda yeterince bilgili olmayıp android kullanan bir tanıdığım samsung cihazında rehberdeki isimlerle numaraların birbirine karıştığını söyledi Cihazda daha önce getcontact tarzı uygulama indirdikten sonra olmuş Ios taki gibi uygulama sizi izlesin mi Minvalinde bir uyarı baloncuğuna rastlamamış bile
getcontact dediğin uygulama zaten izliyor izin versende vermesende o yüzden android de samsung babadır ios ile karşılaştırmaya gerek yok o başka bir kategori gibi

ayrıca apple kapalı kutudur ama istediği zaman verilerini google gibi kullanır

Son düzenleme:
Top Bottom