Neler Yeni

İphone 14 Pro Max En Uygun Fiyat

JrFuKi.

80+ Bronze
Malum 5 gun once zamlar geldi. Elimde İPhone 12 mini var son agustosta garantisi bitecek.
Eşimin iphone 12 sine geçip, onada iphone 14 pro max almayı dusunuyoruz.

En uygun fiyat bunlar mıdır ?
İhtilat garantili almaya değermi 1.500 tl daha uyguna ?
Yurt dışından almanın 5.000 tl gibi karı varsa hiç değmez gibi geliyor satarkende ucuz satiliyor cunku ?

Tavsiyeniz var mı uyguna alabilecegim.

128 mi 256 mi birde 128 fazlasıyla yetiyor bize diger telefonlarda ?

2 tane guvendigim site.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Çok pahalı ya 😔

• Üzgün
Reaksiyonlar: Harn

şahin doğan

80+ Platinum
Apple tarafında ithalatçı garantili diye bir durum yok.
YD 128GB 14 Pro Max 27.000 TL gibi bir fiyatı var. Kayıt ile 33.000. 13-14.000 TL Kâr oluyor. Alıp 3 yıl kullanacaksan YD al, 3 yıl sonra normal TR cihazı gibi satarsın.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
daha deneyimleyemedik maalesef iPhone ama özelliklere bakınca 15k samsun Xiaomi almak daha mantıklı geliyor ama oyun konusunda ios tokatlıyor
iOS her zaman önde gelir o kuşkusuz ama bizim ulaşabileceğimiz den ötesine geçti artık 50k bir telefon olur mu Allah aşkına el insaf

• Beğen

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
iOS her zaman önde gelir o kuşkusuz ama bizim ulaşabileceğimiz den ötesine geçti artık 50k bir telefon olur mu Allah aşkına el insaf
ben bütçe açısından demiştim parasına göre vs. bilemiyorum hocam hayat zor gençliğimizi isteklerimizi hayallerimizi çalıyorlar ve yapabilirecegimiz hiç bir şey yok çektiğimiz çoğu sıkıntı coğrafyamız ve uyuyan bir kitle
bizde isterdik askeri ücrete 2 iphone 13 almak almanyadki gibi ama gerçekten biraz daha batı da olsaydık şuan sahip olduğumuz sıkıntıların coguyla uğraşmıyor olacaktik

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ben bütçe açısından demiştim parasına göre vs. bilemiyorum hocam hayat zor gençliğimizi isteklerimizi hayallerimizi çalıyorlar ve yapabilirecegimiz hiç bir şey yok çektiğimiz çoğu sıkıntı coğrafyamız ve uyuyan bir kitle
bizde isterdik askeri ücrete 2 iphone 13 almak almanyadki gibi ama gerçekten biraz daha batı da olsaydık şuan sahip olduğumuz sıkıntıların coguyla uğraşmıyor olacaktik
Türkiye jeopolitik olarak dünyada söz sahibi güzel iyi bir konumda adam akıllı yönetilirse ciddi ekonomik potansiyeli olan bir ülke yanlış karar ve politikalar ile ekonomi böyle oldu ne olduğu belli olmayan faiz sebep enflasyon sonuç mu ne artık neyse bunu uydurmuşlar oynuyorlar dünyada bunun örneği yok böyle bir metot yok kim nereden çıkardı adam salladı işte her zaman ki gibi olan bizlere oluyor

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Türkiye jeopolitik olarak dünyada söz sahibi güzel iyi bir konumda adam akıllı yönetilirse ciddi ekonomik potansiyeli olan bir ülke yanlış karar ve politikalar ile ekonomi böyle oldu ne olduğu belli olmayan faiz sebep enflasyon sonuç mu ne artık neyse bunu uydurmuşlar oynuyorlar dünyada bunun örneği yok böyle bir metot yok kim nereden çıkardı adam salladı işte her zaman ki gibi
o kadar fazla satılan işletmemiz fabrikamız var ki konum olarak gerçekten çok güzel bir yere sahibiz ama suriye irak terör ve hiç bir problemimiz olmayan Kürtler sorun çıkartıyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,295
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
o kadar fazla satılan işletmemiz fabrikamız var ki
Katar bizim en büyük müşterimiz 😂 maşallah adamlar buradan çıkmıyor imza atmaktan elleri yoruldular

• Beğen

JrFuKi.

80+ Bronze
YD 128GB 14 Pro Max 27.000 TL gibi bir fiyatı var. Kayıt ile 33.000. 13-14.000 TL Kâr oluyor. Alıp 3 yıl kullanacaksan YD al, 3 yıl sonra normal TR cihazı gibi satarsın.
Bakın turcell de en ucuz 48 bin tl ile burada ithalatcı garantili

pttavm de ne oldugu belirsiz satıcıda 46 bin tl ye 256 gb si var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yurtdışı cihazı bulmak lazım sanırım, pasaport lazım , işletmek lazım, ve garantisi olmayacak yada olursa 1 yıl sanırım. gibi durumlar var ve 2. elde kimsenin almak istemeyecegi cihazlar oluyor genelde. Misan 50 bin tl alsam 1 ay sonra telefoncuya dahi 45 bin tl satabiliyorum. tr olanı

JrFuKi.

80+ Bronze
Yorumlar için teşekkür ederim 50.314 tl ye 14 PRO MAX Uzay gri TR garantili aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,243
Üyeler
156,456
Son üye
yavuzha12
Top Bottom