Neler Yeni

Yardım İphone 14 - ps 5-xbox için günü birlik kıbrısa gitmek mantıklı mı

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Hocam kimlik ile oluyor diye biliyorum kıbrısa gitmek mantıklı mı bunlar için onu soruyorum
Kıbrısta telefonlar ucuz değil, onu söyleyeyim de oraya gidip fiyatları gördüğünüzde tüh demeyin.
Size gümrükte bir kağıt verecekler, onu dolduracaksınız. Onun üzerine çıkış damgası vuracaklar ve ülkeye girişte yine giriş damgası vuracaklar. Bu kağıtla siz telefonu kaydedebiliyorsunuz.

şahin doğan

80+ Platinum
Hocam ps 5 ve xbox için ne diyorsun
Yd fiyatları hakkında tam bilgim yok. Kendiniz dolar bazında çevirip bakabilirsiniz ama mutlaka gitmişken alırsanız kâr edersiniz

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
Ne sallamışsınız bos bos ya, kibrista iphone fiyatlarini bi arastir, yuksek fiyatlar ordan iphone alinmaz zaten.
ayrica kimlikle kayit yok diyenlerde hangi mantikli diyor çözemedim, nasil girip ciktigina bakan yok.

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Ne sallamışsınız bos bos ya, kibrista iphone fiyatlarini bi arastir, yuksek fiyatlar ordan iphone alinmaz zaten.
ayrica kimlikle kayit yok diyenlerde hangi mantikli diyor çözemedim, nasil girip ciktigina bakan yok.
Hocam ama kimlik üzerinden kayıt oluyor diye biliyorum

şahin doğan

80+ Platinum

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Aynen katılıyorum. Kıbrısta telefon fiyatları ucuz değil. Magosada Daünün oraya ve girne kapısının oradaki telefonculara sormak lazım. Üstelik kayıt ücretini de kattığınızda neredeyse ülkemizle aynı fiyata denk geliyor. Daha bunun uçak bileti var, kalma masrafı var, yeme içme masrafı var. Kıbrısta iki kişi dışarıda simit bile yese en az 100-200₺ bırakır.

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Aynen katılıyorum. Kıbrısta telefon fiyatları ucuz değil. Magosada Daünün oraya ve girne kapısının oradaki telefonculara sormak lazım. Üstelik kayıt ücretini de kattığınızda neredeyse ülkemizle aynı fiyata denk geliyor. Daha bunun uçak bileti var, kalma masrafı var, yeme içme masrafı var. Kıbrısta iki kişi dışarıda simit bile yese en az 100-200₺ bırakır.
Hocam sadece 1 gün gittiğim gibi alıp aynı gün dönmeyi planlıyorum ps5 - iPhone - apple watch - xbox alıp direk dönmeyi planlıyorum

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Hocam iphone orda dolar bazında satılmıyor mu 1000 küsür dolar diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimlik ile kayıt yapılıyor bilip bilmeden konuşmayın. Yeterki 1 sene içinde kimlik ile yurt dışına çıkmış olman gerek ( kimlik ile gidilen ülkeler: gürcistan, kıbrıs)
Gürcistan da mı uygun Kıbrıs da mı ona bakmam lazım ama Kıbrıs pahalı diyor arkadaşlar

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu

Gürcistan da mı uygun Kıbrıs da mı ona bakmam lazım ama Kıbrıs pahalı diyor arkadaşlar
gürcistan hocam sanırsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Taha imay

Onu bilmiyorum. Ben sadece kayıt ettirme sürecini çok iyi bir şekilde biliyorum

GAMSIZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Şemsettin orak
Onu bilmiyorum. Ben sadece kayıt ettirme sürecini çok iyi bir şekilde biliyorum
Bana o konuda detaylı bilgi verirsen çok iyi olur vallahi hocam Bayadır araştırıyorum

gürcistan hocam sanırsam
Oraya gitmek daha mantıklı yani diğer ürünlerin fiyatı nasıl acaba ps xbox falan

Bana o konuda detaylı bilgi verirsen çok iyi olur vallahi hocam Bayadır araştırıyorum

Oraya gitmek daha mantıklı yani diğer ürünlerin fiyatı nasıl acaba ps xbox falan
Hatta ekran kartı bile getirebilirim

murat611

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Murat

hocam cık dırekt gurcıstana daha ucuzdur youtube da vıdeolar var gurcıstan telefon fıyatları dıye ıstersen atayım

hem gurcıstanda %11 mı ne sanırım ıade alıyorsun vergı mı ne oyle bır olayda var

Top Bottom