Neler Yeni

iPhone 14'e powerbank takmak için dönüştürücü vs yeni kablo

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
Merhaba iyi günler. Yaklaşık 1 hafta önce eskiyen 6S telefonumu bırakıp iPhone 14'e geçtim. Telefonla alakalı her şey harika lakin şöyle bir sıkıntım var. Bildiğiniz üzere telefonun yanında Type-C'den lightning e bir kablo geliyor. Üniversiteye giderken yol uzun olduğu için bir powerbank ihtiyacı oluyor. Elimde Samsung bir powerbank var üzerinde Type-C girişi var ama bu girişten şarj etmiyor sadece şarj alıyor. Bir de arabada CarPlay kullanmak için kablo bağlamam gerekiyor ama elimdeki kablo belirttiğim gibi Type-C'den lightning e ama araba standart USB girişli. Aklıma Spigen Baseus Anker gibi mfi lisanslı markalardan direkt yeni bir kablo almak ya da Type-C'yi USB'ye çeviren bir dönüştürücü almak geldi. Bu seçeneklerin hangisi telefon ve pili için daha sağlıklı olur. Bir de telefonu arabaya bağlamak piline bir zarar verir mi bu konu hakkındada beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Dönüştürücü olarak Baseus marka buldum. Bildiğim kadarıyla Baseus kaliteli bir marka. Kablo için kararsızım önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,182
Üyeler
155,373
Son üye
TugraKYM
Top Bottom