Neler Yeni

IOS iPhone 7'den SE 2020'ye geçiş mantıklı mı?

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Dostum telefonun bedavaya gitmiş oluyor bu telefonları toplayıp yenilenmiş adında satıyorlar tekrar tavsiyem ürünü letgodan değerinde satman zararın olmaz bu şekilde. Cihazın teknik sorunlarını yaptırdığında iphone se ile arasında çok fark hissedeceğini zannetmiyorum nede olsa pazarlama hilesi . İphone 7nin günümüzde halen aktif kullanılabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum.
evet iPhone 7 ler hala kullanılabilir arkadaşım 5s kullanıyor ve onu hala idare ediyor

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Batarya sağlığının durumu söyler misin

HoYeon Jung

80+ Gold
Merhabalar, elektronik mağazalarında bir kampanya var. Eski iPhone cihazınızı getirdiğinizde indirim yapıyorlar. Elimdeki iPhone 7 128 GB modeli verdiğimde SE 2020 64 GB'ı 4100 liraya alabiliyorum. Nasıl bir telefondur? Bir beklentim yok. Telefonu sadece internette gezinip arama yapmak için kullanacağım, oyun oynanmayacak. Üzer mi ve kaç sene götürür?
ekran boyutuna takılmıyorsan ve şarj konusuna iphone 7 den alışmış isen alabilirsin. Çok güzel telefondur. İşlemcisi 11 işlemcisidir. Performanstan yana sıkıntınız olmasın.

darloch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
...
Discord
darloch#0001
Merhabalar, elektronik mağazalarında bir kampanya var. Eski iPhone cihazınızı getirdiğinizde indirim yapıyorlar. Elimdeki iPhone 7 128 GB modeli verdiğimde SE 2020 64 GB'ı 4100 liraya alabiliyorum. Nasıl bir telefondur? Bir beklentim yok. Telefonu sadece internette gezinip arama yapmak için kullanacağım, oyun oynanmayacak. Üzer mi ve kaç sene götürür?
Ben ürünün 128 GB modelini kullanıyorum, öneririm. Dediklerinize bakılırsa sizin için biçilmiş kaftan.

HoYeon Jung

80+ Gold
ekran boyutuna takılmıyorsan ve şarj konusuna iphone 7 den alışmış isen alabilirsin. Çok güzel telefondur. İşlemcisi 11 işlemcisidir. Performanstan yana sıkıntınız olmasın.
ama fiyatı pek makul gelmedi. İphone 7 yi ayrı sat 2k fiyat çek. Yanlış hatırlamıyorsam vatan bilgisayarda 4800 dü. 2800 de koyup alırsın.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
tabikide mantıklı çünkü hem daha güncel hem daha güçlü
değer

rtx 3090

80+ Silver
Sıfır 4900 5000 tl iphone 7 800 900 tl ye sayıyorlar aşırı mantıksız ya ikinci elden satıp alın yada iphone 7 kalsın öyle alın ayrıca se bataryasının iyi olmadığını söyleyeyim

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
72 sıkıntı ya iPhonelarda batarya sağlığı ne kadar düşük olursa o kadar performansı az olur yanlış bilmiyorsam batarya sağlığı yüzde seksenin altına düşmemesi gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfır 4900 5000 TL iphone 7 800 900 TL ye sayıyorlar aşırı mantıksız ya ikinci elden satıp alın yada iphone 7 kalsın öyle alın ayrıca se bataryasının iyi olmadığını söyliyeyim
Se lerin bataryası 7 ye göre daha düşük internette görmüştüm 1 günü çıkaramıyor adam mail oluyor telefonla konuşuyor ve müzik dinliyor tel 12 saat fln işini görüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve 64 gb işini görür mü ?

HoYeon Jung

80+ Gold
Hocam çok hantal bir cihaz kullanıyorum şuan. 10 dakikada internet kullanımında %15 şarj gidiyor. Dediğim gibi satıp alan kişiyi mağdur etmek istemiyorum.

4 senelik, garantisi yok. Onun için ayrı masraf yapmak istemiyorum.
hocam mağdur etmek istemiyorum diyorsun da ikinci el satıyorsun adama kusurlarını söylersin. Mesela fiyatı 2400-2500 koyarsın, adamla pazarlık yaparsın telefonu 2000TL den versen bile kardır. Zaten batarya çok pahalı bir şey değil 200-250TL arasında bir fiyatı var. Bayi ise arkadaşın dediği gibi
Dostum telefonun bedavaya gitmiş oluyor bu telefonları toplayıp yenilenmiş adında satıyorlar tekrar tavsiyem ürünü letgodan değerinde satman zararın olmaz bu şekilde. Cihazın teknik sorunlarını yaptırdığında iphone se ile arasında çok fark hissedeceğini zannetmiyorum nede olsa pazarlama hilesi . İphone 7nin günümüzde halen aktif kullanılabilir bir telefon olduğunu düşünüyorum.
yapıyor

Top Bottom