Neler Yeni

IOS iPhone 7'den SE 2020'ye geçiş mantıklı mı?

HoYeon Jung

80+ Gold
72 sıkıntı ya iPhonelarda batarya sağlığı ne kadar düşük olursa o kadar performansı az olur yanlış bilmiyorsam batarya sağlığı yüzde seksenin altına düşmemesi gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Se lerin bataryası 7 ye göre daha düşük internette görmüştüm 1 günü çıkaramıyor adam mail oluyor telefonla konuşuyor ve müzik dinliyor tel 12 saat fln işini görüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve 64 gb işini görür mü ?
hocam her şey batarya kapasitesi değildir. Benim telefonumun 3000 mah değerinde bir bataryası var ancak daha düşük değerde ki batarya ya sahip telefonların şarjı benim telefonumun şarjından daha çok götürüyor. Dediğim gibi her şey batarya kapasitesi değildir. İphone 7 ile kıyaslanacak bir bataryası yok.

Furkan SıRR

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Furkan Sır
Merhabalar, elektronik mağazalarında bir kampanya var. Eski iPhone cihazınızı getirdiğinizde indirim yapıyorlar. Elimdeki iPhone 7 128 GB modeli verdiğimde SE 2020 64 GB'ı 4100 liraya alabiliyorum. Nasıl bir telefondur? Bir beklentim yok. Telefonu sadece internette gezinip arama yapmak için kullanacağım, oyun oynanmayacak. Üzer mi ve kaç sene götürür?
Geçebilirsin değer. Fakat android takintin yoksa o fiyatlara çok daha iyi markaların cihazını alabilirsin

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
hocam her şey batarya kapasitesi değildir. Benim telefonumun 3000 mah değerinde bir bataryası var ancak daha düşük değerde ki batarya ya sahip telefonların şarjı benim telefonumun şarjından daha çok götürüyor. Dediğim gibi her şey batarya kapasitesi değildir. İphone 7 ile kıyaslanacak bir bataryası yok.
Reis iPhonelar da batarya sağlığı performansı etkilemiyor mu

HoYeon Jung

80+ Gold
Reis iPhonelar da batarya sağlığı performansı etkilemiyor mu
Kral etkiliyor ancak siz her şeyi batarya kapasitesi olarak değerlendirmişsiniz. Sizin yazdığınız ortada olan yoruma cevap yazdım ben. Belki bir kaç videoda duymuşsundur. İşlemci bataryanın uzun süre götürmesini etkiliyor. Yani pil tasarrufu yapıyor. İphone SE 2020 adlı telefonun bataryası İphone 7 adlı telefonun bataryası ile kıyaslamak biraz saçma olur. Bir telefon 2020 model diğeri ise 2016. Birisinde A13 Bionic var diğerinde A10 Fusion işlemcisi var.

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Sen en iyisi bi telefonculara danış yarın ne olabilir onu öğren

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20