Neler Yeni

İphone Casus yazılım var mı nasıl anlarız

ShimShim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Şehmus Ulusoy
Arkadaşlar bu aralar gereksiz şeylere çok takılıyorum ve içimde ki o kötü düşünceleri uzaklaştırmak için buraya çok konu açtım gene benzer bi konu.
Arkadaşım telefonu alıp biraz böyle kurcaladı filan acaba bir casus yazılım filan yada herhangi bir virüs tarzı bişey olabilir mi nasıl kontrol edebilirim bunu bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim telefon (İphone 11)
telefonu sürekli sıfırlamak gibi kötü bi alışkanlık oldu bu yüzden yardımcı olursanız sevinrim
Mesaj otomatik birleştirildi:

pil kullanım kısmından telefonu arkadaşımın kullandığı kısımdan baktım şüpheli bir şey yok başka da aklıma bişey gelmedi

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY
Dostum geçenlerde telefonunu sıfırlamamış mıydın zaten?

ShimShim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Şehmus Ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum geçenlerde telefonunu sıfırlamamış mıydın zaten?
evet işte gene öyle bi durum olmuştu içimde sürekli böyle bişeyler oluyo diyo sıfırlayıp duruyorum arada

sürekli bişey oluduğu gibi bi his var ama kendime bile kanıtlayabilceğim bişeyler olmadığı için direkt sıfırlıyorum

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
evet işte gene öyle bi durum olmuştu içimde sürekli böyle bişeyler oluyo diyo sıfırlayıp duruyorum arada

sürekli bişey oluduğu gibi bi his var ama kendime bile kanıtlayabilceğim bişeyler olmadığı için direkt sıfırlıyorum
Dostum OKB olabilirsin , bu meret hayatını daha da rayından çıkarmadan gidip bir doktora danış. Arkadaşının da senin telefonunda gizli devlet sırları yoksa casus yazılımı yükleyebileceğini düşünmüyorum, kaldı ki iphonelerde iyi olan şey kamerayı açtığında sağ üst köşede yeşil bir nokta tarzı bildirim gönderiyor , kamera açıldı anlamında yani bunları bu kadar kafaya takma. Dediğim gibi OKB konusunda da ciddiyim git bi görüş sürekli telefon sıfırlamak normal değil.

ShimShim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Şehmus Ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum OKB olabilirsin , bu meret hayatını daha da rayından çıkarmadan gidip bir doktora danış. Arkadaşının da senin telefonunda gizli devlet sırları yoksa casus yazılımı yükleyebileceğini düşünmüyorum, kaldı ki iphonelerde iyi olan şey kamerayı açtığında sağ üst köşede yeşil bir nokta tarzı bildirim gönderiyor , kamera açıldı anlamında yani bunları bu kadar kafaya takma. Dediğim gibi OKB konusunda da ciddiyim git bi görüş sürekli telefon sıfırlamak normal değil.
evet işte bunun hakkında bazı şeyler izlemeye çalışıyorum filan sürekli nasıl düzeltebilirim diye ama böyle şeyler olduğu için de birilerine danışarak o düşünceleri uzaklaştırmaya çalışıyorum

mesela o düşünceler yüzünden telefonu sıfırlıyorum sonra telefonu sıfırlamanın işte telefona bi zarar vericek diye bi düşünce oluyo sonra

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
evet işte bunun hakkında bazı şeyler izlemeye çalışıyorum filan sürekli nasıl düzeltebilirim diye ama böyle şeyler olduğu için de birilerine danışarak o düşünceleri uzaklaştırmaya çalışıyorum
Birilerine danışmaktan kastın forumdaki birileriyse en büyük yanlışı orada yapıyorsun senin danışacağın kişi doktor olmalı. Bütçen yetiyorsa bir psikoloğa yetmiyorsa de çevre devlet hastanesinden psikiyatriye randevu al . Deli bölümü gibi de düşünme bu psikiyatriyi , insanlar kaçtıkları şeyleri görmezden gelmek için kendilerini ritüeller oluşturuyorlar sen de bir şeylerden kaçmışsın dozajı artmadan git görün yoksa arttığında sana faydalı gelecek adamı da sorgulamaya başlıyacaksın.

milenix

80+ Gold

mesela o düşünceler yüzünden telefonu sıfırlıyorum sonra telefonu sıfırlamanın işte telefona bi zarar vericek diye bi düşünce oluyo sonra
cidden okb olabilirsin kesinlikle bir psikoloğa görün

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S

OKB sin hocam dümdüz anlıyorum seni ama bunu kendi kendine çözemezsin büyük ihtimalle , psikiyatriye gidersen ilaç kullanırsın ve bunu yenmeye yarıyacak davranışları öğrenirsin. Hayat senin anlattığın gibi yaşanmaz o yüzden söylediğimi yap pişman olmıyacaksın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,304
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom