Neler Yeni

IOS iPhone sarji nasıl olmalk

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
iPhone 13 kullaniyorum yeni aldim ve sarj konusunda kafam aşırı karisik

Baktigim yerlerde genelde 80 olunca sarjdan cekin falan yaziyor ama ben de 100e kadar tutsam mi diyorum bilgisi olanlar yazabilir mi veya nasil kullaniyorsunuz pil için en iyisi su derseniz memnun olurum simdiden teşekkürler

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
80'e kadar takmak daha sağlıklı diyorlar, bence de öyle. XS Max kullanıyorum 80 şarjda çekiyorum.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
80'e kadar takmak daha sağlıklı diyorlar, bence de öyle. XS Max kullanıyorum 80 şarjda çekiyorum.
Pil sagliginiz nasil degisti mesela 80de cekmeye baslayinca hic azalma yasadiniz mi veya azaldiysa da eski kullanimiza göre nasildir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
iPhone 13 kullaniyorum yeni aldim ve sarj konusunda kafam aşırı karisik

Baktigim yerlerde genelde 80 olunca sarjdan cekin falan yaziyor ama ben de 100e kadar tutsam mi diyorum bilgisi olanlar yazabilir mi veya nasil kullaniyorsunuz pil için en iyisi su derseniz memnun olurum simdiden teşekkürler
evet 80 e kadar şarj etmek sağlıklı fakat bunu kafaya o kadar çok takma dostum ben de 13 kullanıyorum 2 yıldır önemli olan şarjını 20 altına indirmemek 20 altında kullanmak pili gerçekten öldürüyor bir de düşük güç modunu asla kullanma pili öldüren diğer bir etken de o sadece şarjın az kalmışsa kullan onun dışında pili ısındırma yeter

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
evet 80 e kadar şarj etmek sağlıklı fakat bunu kafaya o kadar çok takma dostum ben de 13 kullanıyorum 2 yıldır önemli olan şarjını 20 altına indirmemek 20 altında kullanmak pili gerçekten öldürüyor bir de düşük güç modunu asla kullanma pili öldüren diğer bir etken de o sadece şarjın az kalmışsa kullan onun dışında pili ısındırma yeter
Teşekkürler peki pil sagliniz kac

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Teşekkürler peki pil sagliniz kac
ben telefonu alalı 2 yıl olucak 87de şuan ben çok da iyi kullandım denemez çünkü şarjda çok kullanmaya başladım başlarda düzgün kullanıyordum şarjdayken de telefonu olabildiğince kullanmamaya çalış

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
ben telefonu alalı 2 yıl olucak 87de şuan ben çok da iyi kullandım denemez çünkü şarjda çok kullanmaya başladım başlarda düzgün kullanıyordum şarjdayken de telefonu olabildiğince kullanmamaya çalış
2 yila gore 87 cok iyi sayi gibi geldi bana bence dediğinizden daha güzel kullanmışsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz galiba mecbur kalmadiginjz durumlarda düşük guc modunu kullanmadiniz di mi
Çünkü bi arkadasimda da 13 var o sürekli düşük guc modunda kullaniyormus

Gökberkk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Gökberk Okçu
80'e kadar şarj edip bırakırsanız pil kalibrasyonu bozuluyor, aynı durum 13'te başıma gelmişti. 100'e kadar şarj edip şarjda bekletmeyin yeterli.

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Ahmet Güney
80'e kadar şarj edip bırakırsanız pil kalibrasyonu bozuluyor, aynı durum 13'te başıma gelmişti. 100'e kadar şarj edip şarjda bekletmeyin yeterli.
Teşekkürler
Düşük guc modu hakkinda bir fikriniz var midir

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
2 yila gore 87 cok iyi sayi gibi geldi bana bence dediğinizden daha güzel kullanmışsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Siz galiba mecbur kalmadiginjz durumlarda düşük guc modunu kullanmadiniz di mi
Çünkü bi arkadasimda da 13 var o sürekli düşük guc modunda kullaniyormus
düşük güç modunu asla kullanmadım kullanmayı da önermiyorum sadece 20 altına düştüğünde kullanın telefonu şarj edemeyecek durumdaysanız

Top Bottom