Neler Yeni

Yardım İphone ve yaşadığım sinir bozucu sorunlar

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
Mayısta ayından beri iphone kullanıyorum fakat geçtiğimden beri instagramda sacma sapan sorunlar ile karsılasıyorum. Bu sorunları baska yaşayan veya yapmam gereken bir şey varda ben mi bilmiyorum. Storylerin tam anlamda yüklenmemesi ( Görüyorum fakat 144p görüyorum olarak düşünün ve durum böyle oluncada hikaye’yi görmemişim olarak gösteriyor. Tam olarak bulanıksız görmem içinde her seferinde anasayfaya dönüp, sayfayı yenileyip hikayenin üzerine bir daha basmam.) Yani bir iki defa olsa tamamda cidden nerdeyse her story için bunu yapınca bayıyor dostlar. Bunun dışında bir video izliyorum ve geçiyorum Baska bir videoya geçmeme rağmen geçtiğim videonun sesi yeni açtığım videoyla beraber geliyor ve instayı kapatıp açmadığın sürece devam ediyor. Bir de video izlerken sesi kapattığımda videodan ümidi kesiyorum çünkü sesi tekrar açtığımda ses falan gelmiyor alttaki videoya geçip tekrardan o videoya gelmem lazım. Buda videonun ileri kısımlarındaysan sinir bozuyor çünkü video tekrardan başlıyor. Ses sorunu dışındaki sorunları eski telefonumda yaşamadım fakat bu sorunlar sözde dünyanın en iyi telefonu iphoneda olunca iyice sinir bozuyor. Hatta benim bildiğim kadarıyla millet iphonedan sosyal medya işlerini falan hallediyor videolar çekip yüklüyor render alıyor falan. 15 Dakikalık 1080P 60Fps video çektim 10. Dakikasında patladı, infilak etti, sizlere ömür oldu telefon. 10. Dakikadan sonra kasmalar başladı kamera makroya geçti tekrardan ana kameraya dönmedi normalde odağı uzak biryerw verince dönüyor fakat cidden dönmedi ne yaptıysam kasmalar falan cabası zaten. Şimdiden söyliyeyim dostlar instagram konusunda internetim ile alakalı bi durum yok kendi internetimde de wifi’de de başasının wifisinde’de böyle oluyor. Video konusunda ise hayır telefon zaten hali hazırda ısınmış iken o videoyı cekmedim. Yada sarjı düşükken. Yada oda 40 derece değildi. Emektar note 9 Prom beni hiç üzmemişti görevini 3 sene boyunca sorunsuz yerine getirdi onu emekliye ayırıp bu telefona geçmiştim fakat bu sorunları yaşıyorum bu arada telefon eski bi modelde değil.
Ha unutmadan 2-3 saat sarj süresi nedir birader? orjinal sarjla bir de. Yani yasadığım sorunlar bunlar dostlar unutmadıysam baska birsey kalmadı bende mi sorun var ben mi yapmam gereken bir şeyi yapmadım yada yapmamam gereken birşeyi yaptım Yoksa iphone Bir 🎈mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar dışında bir ikisi önemli diğerleri önemsiz birkaç sorun daha var onun dışında sevdim güzel telefon

CptSpork

80+ Bronze
Garantisi varsa ver Apple'ye bi baksın.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CptSpork

80+ Bronze
13 pro max

Yurtdışı burdaki apple’ın bakacağını sanmıyorum
İkinci el mi aldınız hocam? Yurt dışından kastınız telefon trye kayıtlı mı değil yoksa yurt dışından alıp kayıt mı ettirdiniz?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
13 pro max

Garanti direk butun servisler çapında olmuyor mu

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
sorun senın cıhaz çöp cihaz sorunlu oldugu bariz belli konuyu kapatabilirsin ya garantiye yolla ya da arızalı telefonunu kullanmaya devam et

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Mirkan Çiçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el mi aldınız hocam? Yurt dışından kastınız telefon trye kayıtlı mı değil yoksa yurt dışından alıp kayıt mı ettirdiniz?
Yurtdışından getirttim hocam. Hala kayıt ettirmedim. İkinci el değil ben kendim cıkarmıştım kutudan

Garanti direk butun servisler çapında olmuyor mu
Oluyo diye biliyorum bende Tr de cok takmıyolarmıs o mevzuya servisler. Garanti geçmiyor burda diyolarmış öyle diyolardı bu durumu yasıyanlar

donanimci98

80+ Bronze
13 pro max

Apple bakıyor ancak alınan ülke önemli her ülkede satılan iPhoneların parçaları aynı olmadığı için her ülkeden alınmış iphonelara bakmıyorlar.

Top Bottom