Neler Yeni

iphonelerde ram ne kadar önemlidir

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
merhabalar yaklaşık 40k bütçem var android kullanıcısıyım şuanki telefonum s20fe iphone 13 geçmeyi düşünüyorum 128gb hafıza bana havada yetiyor. bütçemi zorlarsam 45k ya kadar çıkıyor yani 14 de alabilme ihtimalim var. yaklaşık 2 ay önce çevremden 2 kişi 13 aldı ve çok memnun 120 hz den 60 hz ye geçtiler rahatsız etmedi diyolar bende alışırım diye umuyorum. 13 almayı düşünüyorum ama bazı izlediğim videolarda vb 4gb ram uzun kullanıcıysanız yetmeyebilir diyor. 14 de 6gb ram var ve daha güncel. ios alırsam en az 3 sene kullanırım. sizce ne diyorsunuz bütçemi zorlayıp 14 alayımmı

HDogus

80+ Bronze
Bütçe sıkıntın yoksa alabildiğin en üst modeli al ama 13 alsanda 5 sene gideri var merak etme. Android gibi ram sıkıntısı yaşamazsın kendi işletim sistemi olmasının avantajı burda devreye giriyor.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçe sıkıntın yoksa alabildiğin en üst modeli al ama 13 alsanda 5 sene gideri var merak etme. Android gibi ram sıkıntısı yaşamazsın kendi işletim sistemi olmasının avantajı burda devreye giriyor.
hm hocam zorlamayı düşünüyorum mantıken 6gb ram ve gpu sunun daha iyi olması oyun içinde faydalı olacaktır ayrıca şarj konusundada yaklaşık 1 saate yakın daha fazla ekran süresi var 14 ün

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
hm hocam zorlamayı düşünüyorum mantıken 6gb ram ve gpu sunun daha iyi olması oyun içinde faydalı olacaktır ayrıca şarj konusundada yaklaşık 1 saate yakın daha fazla ekran süresi var 14 ün
ekran süresi muhabbetini pek bi önemi yok hocam aşağı yukarı aynı süreleri verirler günlük hayatta ama fırsat varken en iyisini almak her zaman en mantıklısı. alabiliyorsanız 14 alın.

Son düzenleme:

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran süresi muhabbetini pek bi önemi yok o hocam aşağı yukarı aynı süreleri verirler günlük hayatta ama fırsat varken en iyisini almak her zaman en mantıklısı. alabiliyorsanız 14 alın.
Zorlayacağım hocam 14 e

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,000
İsim
uwu
merhabalar yaklaşık 40k bütçem var android kullanıcısıyım şuanki telefonum s20fe iphone 13 geçmeyi düşünüyorum 128gb hafıza bana havada yetiyor. bütçemi zorlarsam 45k ya kadar çıkıyor yani 14 de alabilme ihtimalim var. yaklaşık 2 ay önce çevremden 2 kişi 13 aldı ve çok memnun 120 hz den 60 hz ye geçtiler rahatsız etmedi diyolar bende alışırım diye umuyorum. 13 almayı düşünüyorum ama bazı izlediğim videolarda vb 4gb ram uzun kullanıcıysanız yetmeyebilir diyor. 14 de 6gb ram var ve daha güncel. ios alırsam en az 3 sene kullanırım. sizce ne diyorsunuz bütçemi zorlayıp 14 alayımmı
14 zorlayıp alman daha iyi olur ram açısından ama merak etme yine 47.5k ya 15 düşer 14 e zorlarken bi anda 15 i sipariş etmiş bulursun kendini

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
ozan başaran
hocam iostaki 8gb ram androiddeki 16gb rame eşit fakat tamamen aynı denemez iphonelerin rami çok daha hızlı bu da uygulamaları daha hızlı açıp kapatmasını sağlıyor

Top Bottom