Neler Yeni

ips panel mi va panel mi

Saristan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mustafa Duhan Durak
arkadaşlar tn panel istemiyorum öncelikle onu söyleyeyim şunu merak ediyorum acaba va panelin performansı için o kadar güzel renklerden vazgeçilir mi merak ediyorum yani ips ve va panelin cs go lol PUBG cod warone gibi oyunlarda çok fark varmıdır performans açısından tepkime süresü vs.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
VA tepkime süresi daha az diye biliyorum. Ama bence İPS daha tercih edilebilir sadece oyun oynanmıyorsa.

beritankorkusuz

80+ Silver
arkadaşlar tn panel istemiyorum öncelikle onu söyleyeyim şunu merak ediyorum acaba va panelin performansı için o kadar güzel renklerden vazgeçilir mi merak ediyorum yani ips ve va panelin cs go lol PUBG cod warone gibi oyunlarda çok fark varmıdır performans açısından tepkime süresü vs.
Ips

tectec78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
hayati kadir
böyle bir şey alırasn neden olsunki ? sonuçta 144 hz 1ms ve ıps yani sana alacağın her panelden daha iyi bir renk kalitesi ile 144hz 1 ms suncak

Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Asım Arda Aluç
Top Bottom