Neler Yeni

Ana Konu 💸İş Bankası'nın Kazandıran Uygulaması NAYS🔥

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu Nays uygulamasından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğim.

NAYS Nedir?
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu finans uygulaması (papara/ininal gibi)

NAYS ile Para Kazanma
Aşağıya kendi referans linkimi koyuyorum. Referans sistemi ayrıcalıklarından aşağıda bahsettim, ama ilk önce kayıt olalım. Aşağıdaki linkten uygulamayı indirip kayıt olabilirsiniz.
Kayıt olduktan sonra, herhangi bir banka hesabı/kartından 1 TL yükleyelim.
1.jpg

Yükledikten sonra üstte gördüğünüz gibi hediye olarak 10 TL bakiye cüzdanımıza yüklenecek. Bu hediye ilk işleminize özeldir. Yani her yüklemede 10 TL hediye vermeyecek, fakat 1-50TL arasında bakiye kazanabileceğiniz Kazı Kazan oynama hakkınız olacak.

NAYS Kazı Kazan ile Para Kazanma
NOT: ARTIK KAZI KAZAN OYNAYABİLMEK İÇİN 20₺ ve ÜZERİ PARA YATIRMANIZ GEREKİYOR. AYDA SADECE 15 DEFA BU UYGULAMADAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Her gün tek seferlik Kazı Kazan oynama hakkınız bulunur. Nays ile yaptığınız işlemlerde bu oyunu oynama hakkı kazanırsınız. Örneğin her gün 1TL yükleyerek bu oyunu oynayabilirsiniz.
Kazı Kazan oyunu size 4 adet kutu verir. Bu kutuların hepsini kazarsınız ve 3 aynı kartta yazan miktar bakiyenize eklenir (4 Karttan 3'ü mutlaka aynı oluyor). Örneğin 4 kutudan 3'ünde 25TL çıkarsa, bu miktar bakiyenize eklenir.
Bu oyun ile 1-50TL arasında bakiye kazanabilirsiniz. Her gün 1TL yükleyerek oynarsanız zarara girmeden kazanırsınız.
2.jpg

NAYS Referans Üzerinden Para Kazanma
3.jpg

Buradaki megafon ikonuna basın ve davet et butonuna basın.
Sizin referans linkiniz üzerinden kayıt olan her kişi için 10TL kazanacaksınız.
Referans linkinizle maksimum 10 kişi kayıt olabilir. 10. kişiden sonraları için ödeme yapılmayacaktır.
Dileyen insanlar kendi referans linkini bu konu altında paylaşıp birbirlerine destek olabilir.

NAYS Ayrıcalıkları
-Trendyol'da %10 indirim. Rehbere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Yemeksepeti, istanbulkart gibi yerler de eklenecek)
-7/24 Ücretsiz para transferi.
-Kullandıkça hediye para kazanma (Kazı kazan)
-Tamamen ücretsiz.
-İlk işleme özel 10TL
Yakında esnek ödemeyle Nays üzerinden borç alma sistemi de getirecekler. Henüz yeni bir uygulama olduğu için eminim daha birçok güzel özellik gelecektir.
*Henüz fiziksel bir kartı bulunmuyor. (yakında gelecek)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her türlü sorunuzu bu konu altında cevaplamaya çalışacağım. Yapamayan olursa buraya yazabilir.

NAYS İletişim

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Veli çelik
Ben ilk paramı paparadan attım fakat 10 TL hediye gelmedi sonra bikere daha attım kazı kazanda gelmedi ne yapabilirim

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Son düzenleme:

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,226
İsim
Olcay akbulut
Ben anlamıyorum valla ben ta ne zaman konu açıyorum, konum referans linki var diye siliniyor forumda kaç kişi açmış hala duruyor nerde yanlış yapıyorum bana mı garezleri var anlamadım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben anlamıyorum valla ben ta ne zaman konu açıyorum, konum referans linki var diye siliniyor forumda kaç kişi açmış hala duruyor nerde yanlış yapıyorum bana mı garezleri var anlamadım
Konunun silinmemesi için rehber yapmak gerekiyor sanırım bende tosla için konu açtım ve silindi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,226
İsim
Olcay akbulut
Konunun silinmemesi için rehber yapmak gerekiyor sanırım bende tosla için konu açtım ve silindi
hmm anladım hocam, bugün baya güzel bi konu açmıştım 150 TL getiri vardı sebep belirtmeden zank diye silmişler yazık oldu

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hmm anladım hocam, bugün baya güzel bi konu açmıştım 150 TL getiri vardı sebep belirtmeden zank diye silmişler yazık oldu
Önce rehber hazırlayın sonra ana konu yapılmasını isteyin o zaman referans link paylaşımı yasak olmuyor hala devam ediyorsa rehber konusunu açabilirsiniz

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,226
İsim
Olcay akbulut
Önce rehber hazırlayın sonra ana konu yapılmasını isteyin o zaman referans link paylaşımı yasak olmuyor hala devam ediyorsa rehber konusunu açabilirsiniz
yok hocam şevkim kırıldı, başka kampanya olursa ona yaparım

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne
Ben ilk paramı paparadan attım fakat 10 TL hediye gelmedi sonra bikere daha attım kazı kazanda gelmedi ne yapabilirim
destek ekibine yazabilirsiniz. İlk işleminizde 10 TL hediye mutlaka verilmiş olması gerekiyor. Çok yoğunluk olduğu için bazen böyle sıkıntılar olabiliyor.

Qbört

80+ Bronze
Güzel bir rehber olmuş 👍
Hediye para kazanmanın belirli bir süresi varmıdır?

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne
Güzel bir rehber olmuş 👍
Hediye para kazanmanın belirli bir süresi varmıdır?
teşekkür ederim. Kazı Kazan veya ilk işleme özel 10TL hediyenin şimdilik bir sınırı belirtilmedi.

JackieTR

80+ Bronze
UYARI 29 HAZİRAN ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 00:00-04:00 ARASINDA BAKIM ÇALIŞMASI OLDUĞU İÇİN UYGULAMAYA GİRİŞ YAPILAMAYACAKTIR.

İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu Nays uygulamasından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğim.

NAYS Nedir?
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu finans uygulaması (papara/ininal gibi)

NAYS ile Para Kazanma
Aşağıya kendi referans linkimi koyuyorum. Referans sistemi ayrıcalıklarından aşağıda bahsettim, ama ilk önce kayıt olalım. Aşağıdaki linkten uygulamayı indirip kayıt olabilirsiniz.
https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&label=64f682ff-0bcf-44ff-9ea7-abc49184b566
Kayıt olduktan sonra, herhangi bir banka hesabı/kartından 1 TL yükleyelim.
1-jpg.405887

Yükledikten sonra üstte gördüğünüz gibi hediye olarak 10 TL bakiye cüzdanımıza yüklenecek. Bu hediye ilk işleminize özeldir. Yani her yüklemede 10 TL hediye vermeyecek, fakat 1-50TL arasında bakiye kazanabileceğiniz Kazı Kazan oynama hakkınız olacak.

NAYS Kazı Kazan ile Para Kazanma
Her gün tek seferlik Kazı Kazan oynama hakkınız bulunur. Nays ile yaptığınız işlemlerde bu oyunu oynama hakkı kazanırsınız. Örneğin her gün 1TL yükleyerek bu oyunu oynayabilirsiniz.
Kazı Kazan oyunu size 4 adet kutu verir. Bu kutuların hepsini kazarsınız ve 3 aynı kartta yazan miktar bakiyenize eklenir (4 Karttan 3'ü mutlaka aynı oluyor). Örneğin 4 kutudan 3'ünde 25TL çıkarsa, bu miktar bakiyenize eklenir.
Bu oyun ile 1-50TL arasında bakiye kazanabilirsiniz. Her gün 1TL yükleyerek oynarsanız zarara girmeden kazanırsınız.Alıntıyı görüntüle

NAYS Referans Üzerinden Para Kazanma
Alıntıyı görüntüle
Buradaki megafon ikonuna basın ve davet et butonuna basın.
Sizin referans linkiniz üzerinden kayıt olan her kişi için 10TL kazanacaksınız.
Dileyen insanlar kendi referans linkini bu konu altında paylaşıp birbirlerine destek olabilir.

NAYS Ayrıcalıkları
-Trendyol'da %10 indirim. (Yemeksepeti, istanbulkart gibi yerler de eklenecek)
-7/24 Ücretsiz para transferi.
-Kullandıkça hediye para kazanma (Kazı kazan)
-Tamamen ücretsiz.
-İlk işleme özel 10TL
Yakında esnek ödemeyle Nays üzerinden borç alma sistemi de getirecekler. Henüz yeni bir uygulama olduğu için eminim daha birçok güzel özellik gelecektir.
*Henüz fiziksel bir kartı bulunmuyor. (yakında gelecek)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her türlü sorunu bu konu altında cevaplamaya çalışacağım. Yapamayan olursa buraya yazabilir.
Android sürümü kaç hocam benim telde gözükmüyor olmazsa emülatör indiricem.

Top Bottom