Neler Yeni

İş ve Oyun Bir Arada Bilgisayar

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
Arkadaşlar eticaretle uğraşıyorum. Maasüstü çok zor oluyor laptopa geçmem gerek
arada sırada oyun da oynayabilirim bu yüzden ona göre bir şey olmasını istiyorum. Şarj süresi de iyi olması önemli yolculuktayken de çalışıyorum.

Asus ekran boyutu 16 inc ama 60 hz sanırım. 3050 var 25k fiyat batarya tasarım ekran boyutu olarak önde

MSI bu da thin serisi. MSI kalitesi, ekran kartı 4050, yine hafif bir cihaz batarya olarak geride kalabilir.

bu iki ciha arasından hangisini önerirsiniz

Emsal

80+ Silver
O Asus iyi araştırın hocam 120hz olması lazım vatan yanlış yazmıştı doğru hatırlıyorsam

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
arada sırada oyun da oynayabilirim bu yüzden ona göre bir şey olmasını istiyorum. Şarj süresi de iyi olması önemli yolculuktayken de çalışıyorum.

Asus ekran boyutu 16 inc ama 60 hz sanırım. 3050 var 25k fiyat batarya tasarım ekran boyutu olarak önde

MSI bu da thin serisi. MSI kalitesi, ekran kartı 4050, yine hafif bir cihaz batarya olarak geride kalabilir.

Asus alınabilir. 120Hz bu arada o cihaz.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,001
İsim
Sinan Aba

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Anıl Aykın
Ekranı 120hz (tüm özelliklere bastığınızda yazıyor). Thin önerilmiyor pek. İncelik vesaire sizin için önemliyse vivobook tarzı cihazlara bakmanız daha iyi olur fakat ekran kartı watt değeri ince olmasından ötürü diğer oyun cihazlarına göre düşük ve soğutma açısından biraz yetersiz olabilir, o yüzden fazla bir beklentiniz olmasın (3050 zaten). Batarya konusunda ekran kartı kullanımını pildeyken düşürürseniz fazla pilden yemez.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekranı 120hz (tüm özelliklere bastığınızda yazıyor). Thin önerilmiyor pek. İncelik vesaire sizin için önemliyse vivobook tarzı cihazlara bakmanız daha iyi olur fakat ekran kartı watt değeri ince olmasından ötürü diğer oyun cihazlarına göre düşük ve soğutma açısından biraz yetersiz olabilir, o yüzden fazla bir beklentiniz olmasın (3050 zaten). Batarya konusunda ekran kartı kullanımını pildeyken düşürürseniz fazla pilden yemez.
yani bu durumda asusu önerirsiniz doğru mudur? incelikten ziyade hafiflik önemli yurt dışı programım olacak sırtımda taşımam gerekecek

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Anıl Aykın
yani bu durumda asusu önerirsiniz doğru mudur? incelikten ziyade hafiflik önemli yurt dışı programım olacak sırtımda taşımam gerekecek
Hafiflik önemliyse vivobook alabilirsiniz. Arkadaşın attığı victus'da olabilir 4050 var içerisinde daha iyi olur sizin için fakat ağırlık konusu sizin ikisini karşılaştırarak değerlendirmeniz daha iyi olur.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ryzen düşünmüyorum kullandığım yapay zeka uygulamalarının bazılarını desteklemiyor teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hafiflik önemliyse vivobook alabilirsiniz. Arkadaşın attığı victus'da olabilir 4050 var içerisinde daha iyi olur sizin için fakat ağırlık konusu sizin ikisini karşılaştırarak değerlendirmeniz daha iyi olur.
ryzen düşünmüyorum maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

msi thin yorumları iyi gibi duruyor aslında biraz daha o tarafı araştırmam iyi olabilir

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Anıl Aykın
msi thin yorumları iyi gibi duruyor aslında biraz daha o tarafı araştırmam iyi olabilir
Tek fanlı olmasından ötürü ben önermem açıkçası.
Tabii karar sizin. Farklı önerilerde olabilir.

mehmetaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet ali soylu
tekkür ederim ilginiz için
Tek fanlı olmasından ötürü ben önermem açıkçası.
Tabii karar sizin. Farklı önerilerde olabilir.

Top Bottom