Neler Yeni

İş yerimde steam oyunlar engellendi nasıl açabilirim

BeKo'O

80+ Silver
😂😂😅 VPN ile deneyebilirsiniz

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
S.a arkadaş bana yardimci olun steam bazı siteler ve oyunlar engellendi şirket internetinde steam girmiyor girsem bile güncelleme bile yapamıyorum bu engelleri nasıl çözebilirim
Ee isteyken oyun oynamayacaksin demek ki 😃 ya da crackli oyna

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman alioğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ee isteyken oyun oynamayacaksin demek ki 😃 ya da crackli oyna
konuyu sana açıklayım çok ileri gitme istersen iş başında oyun oynanmaz zaten oynamıyoruz iş yerinde koğuşlara sunulan internet kendi pc ve iş dışında oyun oynuyorum ve yatılı işcileriz gurbette

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
S.a arkadaş bana yardimci olun steam bazı siteler ve oyunlar engellendi şirket internetinde steam girmiyor girsem bile güncelleme bile yapamıyorum bu engelleri nasıl çözebilirim
o engellerin ana serverdan yapılıyor olması lazım. yani kaldırmak mümkün olmayabilir. ben de daha önce iş yerindeki bilgisayardan donanımhabere çok giriyorum diye onu engellemişti bizim müdür.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
konuyu sana açıklayım çok ileri gitme istersen iş başında oyun oynanmaz zaten oynamıyoruz iş yerinde koğuşlara sunulan internet kendi pc ve iş dışında oyun oynuyorum ve yatılı işcileriz gurbette
Baştan açıklasaydin o halde yetkili biriyle konussaniz daha iyi olmaz derlerse burda bi çözüm bulursunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Osman alioğlu
o engellerin ana serverdan yapılıyor olması lazım. yani kaldırmak mümkün olmayabilir. ben de daha önce iş yerindeki bilgisayardan donanımhabere çok giriyorum diye onu engellemişti bizim müdür.
evet serverlerden engelliyorlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baştan açıklasaydin o halde yetkili biriyle konussaniz daha iyi olmaz derlerse burda bi çözüm bulursunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç yetkili var 4 patron burdakı ofis hariç merkez ofis var bilişimciler 500 mb internet hızını bile 35 veriyorlar bize yeter size konustuk ama merkez açmıyor bi çaresi var mı diye umut ışığı arıyorum ürk net turk telekom alt yapısı yok şirket kendine özel alt yapı döşedi türk telekom bile hattına karışamıyor süpeboxda ne diyim uçmuş gidiyor fiyatları

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
DNS değiştirmeyi ve rehberimi uygulamayı dene.

Top Bottom