Neler Yeni

Isı sorunum ve çözüm aramam

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Dursun
Rampage Tm serisi güzel macun değil mx4 almasını öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok ekran kartının içini açıp macun sürünce garantisi gidiyor sıkıntı yaratmaya başladığı zaman garantiye yollarsın onlar halleder . Şuanlık gereksiz ekran kartı macununu düşünme çok ya hep değiştirilen bir şey değil.
Hocam merak ettiğim bişey var benim kasamın hem önü cam hem de üstü ızgarasız olduğu içjn sadece arkada bir tane egsoz fan var havayı dışarı atan(sharkoon tg4 rgb)acaba sorun hava alması değil havayı atmak olmasın hep kasanın arka üst kısmı çok ısınıyor sıcak hava yükselip yukarı çıkıyoe ve orası ızgarasız olduğu için metale çarpıp metali ısıtıyor yoksa önün eızgaralı toz filtreli bir yapı yaptırdığımda içerdeki havanın ısınmasını engelleyip yetermi egzos fan dışarı iyi üflüyor elimi tutunca atabilirmi tek başına dışarı havayı https://www.incehesap.com/gamepower-horizon-gaming-4-120mm-rgb-fan-mesh-kasa-fiyati-46449/ bu kasanın önündeki gibi bir mesh yapı yaptırıp taktıracağım tahmini 50 60 lira tutacak hem daha küçuk boşluklu hem gızel görünüm hemde tozu daha çok tutacak

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Hocam merak ettiğim bişey var benim kasamın hem önü cam hem de üstü ızgarasız olduğu içjn sadece arkada bir tane egsoz fan var havayı dışarı atan(sharkoon tg4 RGB)acaba sorun hava alması değil havayı atmak olmasın hep kasanın arka üst kısmı çok ısınıyor sıcak hava yükselip yukarı çıkıyoe ve orası ızgarasız olduğu için metale çarpıp metali ısıtıyor yoksa önün eızgaralı toz filtreli bir yapı yaptırdığımda içerdeki havanın ısınmasını engelleyip yetermi egzos fan dışarı iyi üflüyor elimi tutunca atabilirmi tek başına dışarı havayı https://www.incehesap.com/gamepower-horizon-gaming-4-120mm-RGB-fan-mesh-kasa-fiyati-46449/ bu kasanın önündeki gibi bir mesh yapı yaptırıp taktıracağım tahmini 50 60 lira tutacak hem daha küçuk boşluklu hem gızel görünüm hemde tozu daha çok tutacak
Yok 1 tane egzoz fanı yeter kasana üstte fan desteği olsa orayada takardın daha iyi hava sirkülasyonuna sahip olurdun ama maalesef üst tarafta fan desteği yok. Kasan havayı dışarı atabiliyor . Fakat ön camı kapalı olduğu sürece içeri hava alamayıp dışarıda hava atamaz yani en mantıklısı ön tarafa mesh panel yaptırıp kullan.
Ben bunu aldım fiyatı uygun ve şık duruyor kasaya takmak nasip olmadı takınca fotoğraf atarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Dursun
Yok 1 tane egzoz fanı yeter kasana üstte fan desteği olsa orayada takardın daha iyi hava sirkülasyonuna sahip olurdun ama maalesef üst tarafta fan desteği yok. Kasan havayı dışarı atabiliyor . Fakat ön camı kapalı olduğu sürece içeri hava alamayıp dışarıda hava atamaz yani en mantıklısı ön tarafa mesh panel yaptırıp kullan.
Ben bunu aldım fiyatı uygun ve şık duruyor kasaya takmak nasip olmadı takınca fotoğraf atarım.
Hocam dünden beri yardımın için çok teşekkür ederim ürün güzele benziyor ama boyutu olurmu hemde benim cam yapıştırma ile koyulmuş ön trafa ben bunu nasıl yaparım çok boşluklu toz yaparmı ben 4-6 ay da bir temizliyorum

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Hocam dünden beri yardımın için çok teşekkür ederim ürün güzele benziyor ama boyutu olurmu hemde benim cam yapıştırma ile koyulmuş ön trafa ben bunu nasıl yaparım çok boşluklu toz yaparmı ben 4-6 ay da bir temizliyorum
Sıkıntı yok her zaman yardım ederim kasanın ön panelini ölç sende tam ölçülerini yaz oraya sipariş ver . İçeri biraz toz olucaktır arka tarafına sineklik döşersin. Çift taraflı bant ile de kasana yapıştırırsın .

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Dursun
Sıkıntı yok her zaman yardım ederim kasanın ön panelini ölç sende tam ölçülerini yaz oraya sipariş ver . İçeri biraz toz olucaktır arka tarafına sineklik döşersin. Çift taraflı bant ile de kasana yapıştırırsın .
Önerdiğiniz mx4 macun bu mudur?https://www.hepsiburada.com/arctic-mx-4-2019-termal-macun-4-gr-pm-HB00000PKRXF
4 gram olması uzun süre kullanmamı sağlar
4 5 kere sürebileceğimi düşünüyorum.2 sene gider

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Top Bottom