Neler Yeni

İşin içinden çıkamadık ! 45.000 - 50.000 Monitör Dahil Sistem Önerisi

dzeko9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İşleyen
Arkadaşlar selamlar. Benzer konular var biliyorum ancak bazı kısıtlamalarımız var.(aşağıda mevcut) Sistemin kullanım amacı oyun ve iş için olacak. 2.5 yıl sonra parçalar güncellenebilir, değiştirebilir. Sıcak bir bölgedeyiz, sistemin soğutmasının iyi olmasını istiyoruz. Oyuncu monitörümüz 1080P veya 2K olabilir bunun için herhangi bir kısıtlamamız yok. Bir türlü hazır sistem bulamadık, kendimiz toplamak istediysek de bütçelerin çok üzerine çıktık. 4060ti topladık 8GB kafamızı karıştırdı, 4070'e girdik bütçeyi ayarlayamadık. Siz tecrübeli donanım arşivi forum agalarından yardım istemeye karar verdik. Teşekkürler !
  • İkinci el hiçbir parça olmamalı.
  • Sistemimizde RAM minimum 32 GB olmalı.
  • Ekran kartı RTX serisi olmalı
  • Anakart, Ekran Kartı MSI - ASUS harici marka olmamalı
  • SSD minimum 1TB olmalı.

pıtır

80+
Mesaj otomatik birleştirildi:

ramleri özelleştirmek çok pahalı sistemi alıp rami satıp 32gb ram alabilirsiniz uğraşırım derseniz

dzeko9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İşleyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sistemi biliyoruz hocam maalesef 32gb ram yapıp soğutucu ekleyince fiyat 10k daha artıyor :(

pıtır

80+

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Bu sistemi biliyoruz hocam maalesef 32gb ram yapıp soğutucu ekleyince fiyat 10k daha artıyor :(
Konuyu biraz daha erken açsaydınız daha güzel olurdu amazon kampanyalarında çok uyguna patriot ramler vardı arkadaşın dediği gibi sistemdeki ramleri satıp amazon ka panyasından patriotlarla m2 alsaydınız bayağı cüzi miktara hallolurdu problem aslında

pıtır

80+
sistemdeki rami değiştirmeden 2x yapın öyle daha ucuz oluyor

ramleri özelleştirmek çok pahalı sistemi alıp rami satıp 32gb ram alabilirsiniz uğraşırım derseniz
272 TL'ye de psuyu 750w yaparsanız gelecekte güncellerken işinize yarar

dzeko9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hakan İşleyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sistemdeki rami değiştirmeden 2x yapın öyle daha ucuz oluyor
biraz daha açık yazmalıyım sanırım. hocam sistemin fiyatı 42.000 lira. en ucuz soğutucuyu ekliyorum (4038 lira) + dediğiniz gibi ram kitlerini 2x haline getiriyorum sistemin fiyatı 48.000 liraya denk geliyor, ancak bizim monitöre de ihtiyacımız var, ve bütçemiz maalesef tam olarak bu aralıkta.

Konuyu biraz daha erken açsaydınız daha güzel olurdu amazon kampanyalarında çok uyguna patriot ramler vardı arkadaşın dediği gibi sistemdeki ramleri satıp amazon ka panyasından patriotlarla m2 alsaydınız bayağı cüzi miktara hallolurdu problem aslında
:/ maalesef hiç haberimiz olmadı.

pıtır

80+
biraz daha açık yazmalıyım sanırım. hocam sistemin fiyatı 42.000 lira. en ucuz soğutucuyu ekliyorum (4038 lira) + dediğiniz gibi ram kitlerini 2x haline getiriyorum sistemin fiyatı 48.000 liraya denk geliyor, ancak bizim monitöre de ihtiyacımız var, ve bütçemiz maalesef tam olarak bu aralıkta.

:/ maalesef hiç haberimiz olmadı.
internette daha iyi sıvı soğutucuların daha ucuza bulabilirsiniz 2.5 3k arası oyle olunca 46.5k 4kya da ıps 165hz 1080p monitörler bulunabiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,076
Üyeler
152,603
Son üye
abdakapo8
Top Bottom