Neler Yeni

Çözüldü✓ İşlemci fanı bilgisayar açıldığı andan itibaren aşırı yüksek ses ile çalışıyor.

TunaKrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna Kr
Elimde iki farklı kasa vardı ve birindeki stock fan daha iyiydi işlemcide ama diğer kasamdaki anakart daha iyiydi ben de bu ikisini birleştirdim söketlerin de aynı olması şansı ile ama ben bu işlemleri yaptıktan sonra kasayı açtığım zaman fandan aşırı derecede bir ses çıkıyor şöyle anlatayım ben size odamın kapısı kapalı bilgisayarı çalışırken evdeki başka bir odaya gittiğim zaman sanki orada bir bilgisayar varmış gibi fan sesi geliyor direkt yan odaya geçtiğimizde ise yüksek sesli bir bilgisayara var gibi hissediliyor. Fanı yağlamak için üstündeki sticker kısmını çıkarttım düzgün bjr şekilde ama eski olduğu için fanın dönme yeri orada değildi işlemci soğutucusu üzerinden fanı sökmeye dair bir videoda bulamadım Bilgisayar gerçekten kullanılmayacak kadar yüksek ses ile çalışıyor bu durumda ne yapabilirim ısı ile alakalı değil ısısı 49-51derece arası oynuyor termal macun kalitesi de yüksek yeni aldım neden devir sayısı bu kadar yüksek çalışıyor bilen varsa yardımcı olabilir mi ne yapabilirim. Markası AVC modelini bulamadm üstünde.

Top Bottom