Neler Yeni

İşlemci Fanından Egzoz Fan Yapmak?

utkusuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
utku suna
Arkadaşlar almayı düşündüğüm hazır sistemde Cooler Master MB511 ARGB kasa bulunuyor ve bu modelin egzoz fanı yok. RGB modeli seçme şansı da tanımamışlar maalesef. İşlemciyi Ryzen5 3600 olarak almayı planlıyorum. Pc ile beraber veya bir ay gibi bir süre sonra Arctic Freezer 34 Esports Duo kule tipi fanını almayı düşünüyorum. Kasada egzoz fanı olmadığı için 3600 ün stok fanını egzoz fanı olarak montajlayabilir miyim?

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Öyle bir şey mümkün değil.

MB 511 yerine Aerocool Airhawk Duo alabilirsiniz. Hava akışı daha iyi ve egzoz fanı bulunuyor.

utkusuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
utku suna
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MB 511 yerine Aerocool Airhawk Duo alabilirsiniz. Hava akışı daha iyi ve egzoz fanı bulunuyor.
Hazır sistem olduğundan powerboost ve cooler masterın kasalarını seçme şansım var. Powerboost da sorunlu malum. Yoksa böyle bir zahmete girişmek istemem zaten :)

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Hazır sistem olduğundan powerboost ve cooler masterın kasalarını seçme şansım var. Powerboost da sorunlu malum. Yoksa böyle bir zahmete girişmek istemem zaten :)
Öyleyse MB 511 alın, sonrada P12 alırsınız.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
o stok soğutucuyu satıp fan al

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar almayı düşündüğüm hazır sistemde Cooler Master MB511 ARGB kasa bulunuyor ve bu modelin egzoz fanı yok. RGB modeli seçme şansı da tanımamışlar maalesef. İşlemciyi Ryzen5 3600 olarak almayı planlıyorum. PC ile beraber veya bir ay gibi bir süre sonra Arctic Freezer 34 Esports Duo kule tipi fanını almayı düşünüyorum. Kasada egzoz fanı olmadığı için 3600 ün stok fanını egzoz fanı olarak montajlayabilir miyim?
Arctic alacağına t6 al kalan farkla da egzoz fan al bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar almayı düşündüğüm hazır sistemde Cooler Master MB511 ARGB kasa bulunuyor ve bu modelin egzoz fanı yok. RGB modeli seçme şansı da tanımamışlar maalesef. İşlemciyi Ryzen5 3600 olarak almayı planlıyorum. PC ile beraber veya bir ay gibi bir süre sonra Arctic Freezer 34 Esports Duo kule tipi fanını almayı düşünüyorum. Kasada egzoz fanı olmadığı için 3600 ün stok fanını egzoz fanı olarak montajlayabilir miyim?

eraychu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
957
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Pokémon

çift taraflı bant ve koli bandı veya kasayı delerek biaz ve işçilikle hallolur imkansız değil ama baya uğraştırır hemde çok

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arttıc nerede t6 nerede?Aralarında 150tl fark var o da değer.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,926
Üyeler
138,444
Son üye