Neler Yeni

işlemci kullanımım%65 altına düşmüyor boştayken

Echizeinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre mert demirci
Instagram
echizeinn
Steam
emremert41
merhabalar elimde amd a8 7600 işlemcim var ancak bikaç hafta önce yeni monitör alınca çift monitör kullanırken işlemcimin neredeyse sürekli tam kapasite çalıştığını farkettim bununla bi ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ancak bilgisayarın boşta kullanımda %60 65 leri opera browserde tek sekme açıkken %85 i görüyor başlatma seçeneklerinden tüm uygulamaları devre dışı bıraktım pc yi her anlamıyla performansa yönelik ayarlamalarını yaptım ancak hiçbir şekilde işlemci kullanımım düşmüyor daha öncesinde de 8 gb ramin 3.96 sını kullanılabilir gösteriyordu ancak temiz bi format attım kendine geldi bu seferde işlemcim sapıttı yardımcı olabilirseniz yada bir fikriniz varsa şimdiden teşekkürler :)

FansXArmy

80+ Bronze
merhabalar elimde amd a8 7600 işlemcim var ancak bikaç hafta önce yeni monitör alınca çift monitör kullanırken işlemcimin neredeyse sürekli tam kapasite çalıştığını farkettim bununla bi ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ancak bilgisayarın boşta kullanımda %60 65 leri opera browserde tek sekme açıkken %85 i görüyor başlatma seçeneklerinden tüm uygulamaları devre dışı bıraktım PC yi her anlamıyla performansa yönelik ayarlamalarını yaptım ancak hiçbir şekilde işlemci kullanımım düşmüyor daha öncesinde de 8 gb ramin 3.96 sını kullanılabilir gösteriyordu ancak temiz bi format attım kendine geldi bu seferde işlemcim sapıttı yardımcı olabilirseniz yada bir fikriniz varsa şimdiden teşekkürler :)
Görev yöneticisinde virüs olabilir dosya konumu aç de sonlandırıp hemen silmen lazıım.

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
merhabalar elimde amd a8 7600 işlemcim var ancak bikaç hafta önce yeni monitör alınca çift monitör kullanırken işlemcimin neredeyse sürekli tam kapasite çalıştığını farkettim bununla bi ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ancak bilgisayarın boşta kullanımda %60 65 leri opera browserde tek sekme açıkken %85 i görüyor başlatma seçeneklerinden tüm uygulamaları devre dışı bıraktım PC yi her anlamıyla performansa yönelik ayarlamalarını yaptım ancak hiçbir şekilde işlemci kullanımım düşmüyor daha öncesinde de 8 gb ramin 3.96 sını kullanılabilir gösteriyordu ancak temiz bi format attım kendine geldi bu seferde işlemcim sapıttı yardımcı olabilirseniz yada bir fikriniz varsa şimdiden teşekkürler :)
Malwarebytes ve karspersky ile tarama yapar misin

Echizeinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre mert demirci
Instagram
echizeinn
Steam
emremert41