Neler Yeni

işlemci sıcaklığı düşmüyor

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce msi kule tipi soğutucu almıştım 2. el kalitesiz macun sürdürmüştüm tanıdık bilgisayarcıya taktırmıştım. şimdi işlemci sıcaklığı çok yüksek oluyo valorantta bile 75 derece oluyo ve fps düşüyor ilk aldıgım zamanlar 60 dereceyi geçmiyodu bu sorun termal macun yüzündenmidir ona göre kaliteli termal macun alacağım

rookie27

80+ Gold
arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce msi kule tipi soğutucu almıştım 2. el kalitesiz macun sürdürmüştüm tanıdık bilgisayarcıya taktırmıştım. şimdi işlemci sıcaklığı çok yüksek oluyo valorantta bile 75 derece oluyo ilk aldıgım zamanlar 60 dereceyi geçmiyodu bu sorun termal macun yüzündenmidir ona göre kaliteli termal macun alacağım
Evet

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
hocam fps filanda düşüyor
Sıcaklıklara bağlı olarak hız düşürmek zorunda kalabiliyor. Orjinal mx-4 almanı tavsiye ederim. Ayrıca bilen birine sürdürürsen daha iyi olur sürme şekli de sıcaklığı etkiliyor.

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tworule

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Tuğrul
hocam ben kendim takamıyorum vatanda filan termal macunu değiştirirler mi
Kendi ürünleriyse yardımcı olurlar diye düşünüyorum ama bir fikrim yok arayıp bilgi alabilirsiniz.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
valorantta bile 75 derece
rekabetçi oyunlar işlemciyi daha çok kullanır. rdr2 oynasan işlemci daha serin çalışır. bunu valorant oynarken BİLE dediğin için bilgilendirme olarak söylüyorum.

evet kaliteli bir termal macun alırsan sıcaklıklara katkısı olur. arctic mx-4 öneririm.

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rekabetçi oyunlar işlemciyi daha çok kullanır. rdr2 oynasan işlemci daha serin çalışır. bunu bilgilendirme olarak söylüyorum.

evet kaliteli bir termal macun alırsan sıcaklıklara katkısı olur. arctic mx-4 öneririm.
hocam bu termal macun iyi midir vatandan alıp orta değiştirtmeyi deniyeceğim

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
hocam bu termal macun iyi midir vatandan alıp orta değiştirtmeyi deniyeceğim
termal macun iyidir. ancak daha f/p ürünler bulmak mümkün. ille vatan olacaksa bu olabilir, mastergel maker olabilir yada zalman stc8 olabilir.

respect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
alper
termal macun iyidir. ancak daha f/p ürünler bulmak mümkün. ille vatan olacaksa bu olabilir, mastergel maker olabilir yada zalman stc8 olabilir.
tamam hocam teşekkürler pazar günü vatana gidip bi yetkiliye sorarım onlar önerir zaten

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
tamam hocam teşekkürler pazar günü vatana gidip bi yetkiliye sorarım onlar önerir zaten
onların önerdiklerini alma bence. adam elindekileri satmak için önerecek çünkü. bu sana önerdiğim vatanda satılan en yüksek performanslı macunlar. bunlar hep satılır. satılmayan daha düşük performanslı olanları da orada tavsiye isteyenlere verirler genelde.

Top Bottom