Neler Yeni

İŞLEMCİ SICAKLIĞIM NORMAL Mİ

grand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Grand
MERHABALAR BİLGİSAYARI ALALI 9 GÜN OLDU İŞLEMCİM RYZEN 5 7500F MODELİ VE FOTOĞRAFTA DA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ STRES TESTİ YAPTIĞIMDA YÜK ALTINDA 94 DERECEYE KADAR ÇIKIYOR
KASANIN KENDİSİNDE 4 ADET STOK FAN VE EKRAN KARTINDA 2 ADET STOK FAN MEVCUT EK OLARAK BENDE THERMALRİGHT MARKASININ PHANTOM SPİRİT MODELİNİ ALDIM VE KULLANIYORUM SORUN NEDEN OLABİLİR
BİR DİĞER SORUM PEK ANLAMIYORUM AMA SOĞUTUCU FANININ YANLIŞ TAKILMA İHTİMALİ VAR MI ÇÜNKÜ KASANIN ARKA TARAFTAKİ STOK FANINA ÇOK YAKIN FAN RAMLERE DOĞRU BAKSA DAHA İYİ OLABİLİR Mİ FOTOĞRAFLARDA MEVCUT

Ekler

• WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59 (2).jpeg
    101.1 KB · Hit: 41
  • WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59 (1).jpeg
    64 KB · Hit: 39
  • WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59.jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-16 at 21.31.59.jpeg
    69.6 KB · Hit: 41
  • sıcaklık.PNG
    sıcaklık.PNG
    18.7 KB · Hit: 41

marvexy

80+
MERHABALAR BİLGİSAYARI ALALI 9 GÜN OLDU İŞLEMCİM RYZEN 5 7500F MODELİ VE FOTOĞRAFTA DA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ STRES TESTİ YAPTIĞIMDA YÜK ALTINDA 94 DERECEYE KADAR ÇIKIYOR
KASANIN KENDİSİNDE 4 ADET STOK FAN VE EKRAN KARTINDA 2 ADET STOK FAN MEVCUT EK OLARAK BENDE THERMALRİGHT MARKASININ PHANTOM SPİRİT MODELİNİ ALDIM VE KULLANIYORUM SORUN NEDEN OLABİLİR
BİR DİĞER SORUM PEK ANLAMIYORUM AMA SOĞUTUCU FANININ YANLIŞ TAKILMA İHTİMALİ VAR MI ÇÜNKÜ KASANIN ARKA TARAFTAKİ STOK FANINA ÇOK YAKIN FAN RAMLERE DOĞRU BAKSA DAHA İYİ OLABİLİR Mİ FOTOĞRAFLARDA MEVCUT
Saçma gelebilir belki ama bende test ettiğimde 95 dereceyi görüyordu söküp bi baktım radyatörün işlemci macununa değdiği kısımdaki jelatini çıkarmamışım. Birde arkadaki fan öne gelecek.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,461
İsim
Deniz Bey
Egzoz fanı nasıl takıldı ise yönü , işlemci soğutucu fanları da aynı yönde olacak şekilde takılmalı, fanın arka kısmı marka modeli yazan etiket kısmı egsoz fana gelecek şekilde durmalı

Ayrıca fanın biri en sağında birisi ortada olursa daha Güzel olur böylelikle her bir fan bir radyatöre üfleyerek iki radyatör de soğutulmuş olacak böylelikle işlemciyi daha çabuk sogukluk gidecek

Armi3067

80+ Bronze
Hocam fanlari ters takmissiniz gibi gozlemledim, on taraftan havayi alip arkaya vermesi lazim sizin taktiginiz konumda arkadan alip one veriyor fakat egzoz fanda havayi cektigi icin duzgun hava veremiyor sogutucu bloga

grand

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Grand
Saçma gelebilir belki ama bende test ettiğimde 95 dereceyi görüyordu söküp bi baktım radyatörün işlemci macununa değdiği kısımdaki jelatini çıkarmamışım. Birde arkadaki fan öne gelecek.
yarın çıkarıp düzenliyicem

CrowleyS

80+
Kasanın modeli nedir hocam

Top Bottom