Neler Yeni

İşlemci termal macunu nasıl temizleyebilirim

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Emre Ortamevzi
Arkadaşlar işlemcim için soğutucu aldım (Thermalright Phantom Spirit) bugün gelecek ve montajını yapacağım. İşlemcinin (i5 11400) üzerinde şuan stok fan var ve stok fandan işlemciye termal macun bulaşmıştır. Bunu nasıl temizlerim ve kule tipi soğutucu ile gelen termal macunu işlemci üzerine nasıl sürerim?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,822
İsim
Emre siyah
fanı çıkar kulak çöpü peçete vs ile bastırmadan sil soğutucu geldiğinde de üzerinde macun varsa direkt soğutucuyu tak.

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Emre Ortamevzi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fanı çıkar kulak çöpü peçete vs ile bastırmadan sil soğutucu geldiğinde de üzerinde macun varsa direkt soğutucuyu tak.
Macun olmuyor şırıngada macun geliyor onu X şeklinde sürsem? Peçete olur demi işlemcinin üzerindekini temizlemek için?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,822
İsim
Emre siyah
Macun olmuyor şırıngada macun geliyor onu X şeklinde sürsem? Peçete olur demi işlemcinin üzerindekini temizlemek için?
macun kuru değilse sıkıntı olmaz x şeklinde veya nokta şeklinde sürebilirsin hatta sürmene gerek de yok ben ortaya nokta şeklinde koyup montajlıyorum

Emre Ortamevzi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
712
İsim
Emre Ortamevzi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
macun kuru değilse sıkıntı olmaz x şeklinde veya nokta şeklinde sürebilirsin hatta sürmene gerek de yok ben ortaya nokta şeklinde koyup montajlıyorum
Ben de X şeklinde sürüp montaj yapayım o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam ben de X şeklinde sürüp montajlayım o zaman

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,096
Üyeler
152,607
Son üye
mrfahrenhayt
Top Bottom